NFL Draft Top New York Giants Dostępni gracze: Andrew Booth, Nakobi Dean

ten olbrzymy Oddał kilka strzałów w pierwszej rundzie Projekt NFL Czwartek – edge oregon rusher kefon tebodo Pod numerem 5 i ofensywnym atakiem Alabamy Evan Neal Pod numerem 7. Te wybory odpowiadały dwóm dużym potrzebom, ale dyrektor generalny Joe Shuen ma jeszcze dużo pracy.

ten olbrzymy Masz do wyboru siedem innych opcji, w tym trzy w piątek wieczorem: wybór z drugiej rundy (nr 36) i dwa typy z trzeciej rundy (nr 67 i 81). W sobotę mają cztery dodatkowe typy.

Oto spojrzenie na niektóre potencjalne cele w każdym wyborze:

Drugie piętro (nr 36)

1. Andrew Booth Jr, CB, Clemson: Oczekiwano, że Giants zaatakują dwie ze swoich trzech pozycji w pierwszej rundzie: ofensywny atak, pacing edge i linebacker. Poszli z przyspieszeniem i krawędzią interferencji, pozostawiając tylny róg jako wielką dziurę do wypełnienia drugiego dnia. Kabina posiada umiejętności osłaniające człowieka, które pasują do systemu Koordynatora Obrony, Dona „Wink” Martindale’a. Keeler Gordon z Waszyngtonu to kolejny potencjalny cel, który może skręcić w róg w drugiej rundzie.

2. Dziekan Nakobi, LB, Gruzja: Linebacker jest niedocenianą potrzebą Gigantów, tak jak oni Blake Martinez W ostatnim roku kontraktu wyszedł z naderwanego więzadła krzyżowego przedniego i grupy kończyn NFL gracze. Jest grupa linebackerów, którzy mogą sprostać tej potrzebie w drugiej rundzie, a umiejętność prowadzenia gry Deana sprawia, że ​​jest on solidnie dopasowany. Christian Harris z Alabamy również może być celem drugiej rundy.

3. Logan Hall, DL, Houston: Giganci zdobyli Tebodo w pierwszej rundzie, ale ich doskok wciąż potrzebował pomocy. Wielofunkcyjna hala pomoże w tym dziale. 6 stóp i 6, 283 funtów może ustawiać się w szeregu, co jest cechą, której pożądał Martindale.

4. Skyy Moore, WR, Zachodni Michigan: Krążyły pogłoski, że Giganci mogą wziąć szeroki odbiornik w pierwszej rundzie. Oczywiście tak się nie stało, ale nie byłoby szokiem, gdyby zajęli się sytuacją na początku drugiego dnia. Moore wybił się z 95 chwytów na 1292 jardy i 10 przyłożeń w zeszłym sezonie.

READ  AP przewidywał 25 najlepszych ankiet w 12 tygodniu

5. David Ogabo, Edge, Michigan: To może być szalony wybór, ale warto się nad tym zastanowić. Ogabu był postrzegany jako talent pierwszej rundy, zanim zerwał Achillesa podczas Michigan Pro Day. Nawet jeśli Ojabo opuści sezon juniorów, Giganci muszą rozważyć wartość dodania elitarnego talentu na czołowej pozycji w tym momencie w drafcie.

Istnieje jeszcze większa potencjalna dzika karta: pomocnik. Kenny Pickett Pete’a był jedynym graczem wybranym w pierwszej rundzie. Byłoby niespodzianką, gdyby Giganci wybrali rozgrywającego, ale nadwyżka w centrum może sprawić, że 36. wybór będzie bardziej atrakcyjny w handlu.


Rekolekcje w Georgii Jamesa Cooka mogą być opcją na drugi dzień Giants. (David Rosenblum / Icon Sportswire przez Getty Images)

III piętro (nr 67, 81)

1. Gilani Woods, TE, Wirginia: Giganci całkowicie odnawiają swój wąski koniec pokoju. Mają kilka doświadczonych rozwiązań tymczasowych, ale potrzebują rozwiązania długoterminowego. Woods na 6-7, 253 funtów byłby idealny.

2. Alec Pierce, WR, Cincinnati: Giganci w pewnym momencie dodadzą szeroki odbiornik projekt. Środkowe rundy mogą być idealnym miejscem, jeśli nie brałeś żadnej wcześniej, a perspektywa taka jak 6-3, 211-funtowy Pierce może być opcją na rozpoczęcie, jeśli odbiór się potrząsnie.

3. James Cook, RB, Georgia: ten Faktury Wystąpili w trzeciej rundzie draftów, gdy Schwinn był ich asystentem GM. Ten trend może się utrzymać, a giganci przygotowują się do życia później będę Barclay. Dynamiczna umiejętność rozgrywania Cooka pasuje do dążenia trenera Briana Dabolla do pozostania z tyłu.

4. Nick Cross, S., Maryland: Giganci mają na liście tylko dwa zabezpieczenia, więc trzeba je dodać w projekcie. Kroos ma talent do grania w różne obszary w szkole średniej i może wyrosnąć na potężne uzupełnienie Xavier McKinney.

5. Luke Fortner, C/G, Kentucky: Nawet po zabraniu Nell do pierwszej rundy Giganci muszą wzmocnić wewnętrzną passę. Fortner mógłby naciskać na stanowisko młodszego strażnika jako junior z planem przekształcenia się w długoterminową pozycję wyjściową.

READ  Ranking 2022 Memorial Championship: aktualizacje na żywo, pełne relacje i wyniki golfa w sobotniej trzeciej rundzie

Czwarte piętro (nr 112)

1. Charlie Kollar, TE, Iowa: Jeśli giganci nie skręcą drugiego dnia, wygląda to na blokadę, którą namierzą już trzeciego dnia. .

2. Khalil Shakir, WR, Boise State: The Bills często używali trzeciego dnia na szerokich odbiornikach podczas kadencji Schoena w Buffalo. Schoen miał nadzieję zostać następnym Shakerem Gabriel DavisCzwarta runda w 2020 roku z dużym potencjałem.

3. Isaiah Spiller, RB, Texas A&M: Podobnie jak w przypadku tight end, postać Giants powraca trzeciego dnia, jeśli nie złapała jej wcześniej. W tym sezonie muszą podnieść swoją głębię z myślą o przyszłości. Spiller ma cechy, które mogą przekształcić się w potrójny powrót.

4. John Ridgway, DT, Arkansas: Trening gigantów Dexter LawrenceOpcja piątego roku na rok 2023, natomiast Leonarda Williamsa Może być ofiarą kapelusza poza następnym sezonem. Nawet jeśli tych dwóch graczy zostanie zatrzymanych, Giganci muszą wzmocnić swoją linię obrony. 6-5,321-funtowy Ridgeway może przekształcić się w długotrwałe leczenie nosa.

5. JoJo Domann, LB, Nebraska: Doman ma sportową postawę, której pragnął Martindale jako obrońca. 6-1, 228 funtów może uzupełnić martini do ciała w pomieszczeniach.

Piąta runda (nr 147, 173) i szósta (nr 182)

1. Jaylen Watson, CB, stan Waszyngton: W tej części draftu nie ma idealnych kursów, więc drużyny szukają zawodników z atrybutami, które można rozwijać lub zestawem umiejętności, które przekładają się na NFL. Przy wadze 6-2, 197 funtów, Watson ma rozmiar i wzrost, aby pasowały do ​​wykresów Martindale’a.

2. Zach Thom, C/T, Wake Forest: Gigantyczna figura trzyma rzutki z przodu, aby budować głębię. 6-4, 304-funtowy Thom ma wszechstronność służąc jako zapasowy sprzęt, jednocześnie potencjalnie rozwijając się w centrum startowe.

3 – Percy Butler, Bezpieczeństwo, Luizjana: 6-metrowy, 194-funtowy Butler przejechał 40 jardów, które trwały 4,34 sekundy podczas żniw. Ta szybkość powinna sprawić, że będzie miał bezpośredni wkład w zespoły specjalne z cechami, które można bezpiecznie rozwijać.

READ  Córka Alexa Smitha, Sloan, dochodzi do siebie po guzie mózgu

4. Pierre Strong, RB, Dakota Południowa: Zestaw umiejętności Stronga dobrze wpisuje się w tabelę gry na świeżym powietrzu, która ma zostać opublikowana przez Daboll. Mocne mogą być plecami obrotowymi z możliwością wzrostu do trzeciego odwrócenia pleców.

5. Chigoziem Okonkwo, TE, Maryland: 4,52-sekundowy bieg na 40 jardów Okonkw był najszybszy wśród ciasnych końców kombajnu. 6-3, 238-funtowy może wypełnić rolę H-back w ataku Dabolla.

(Najwyższe zdjęcie: Andrew Booth Jr.: Jacob Kupferman/Getty Images)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *