NFL prosi urzędników terenowych o skupienie się na nielegalnych błędach w kontaktach w sezonie 2022

NFL zwróciła się do urzędników terenowych o zwrócenie szczególnej uwagi na nielegalne błędy komunikacyjne w sezonie 2022, potwierdził w poniedziałek rzecznik ligi. Popyt może doprowadzić do wzrostu tych flag po znacznym spadku w sezonie 2021.

Nielegalny kontakt odnosi się do kontaktu zabronionego przez obrońcę, gdy pomocnik wciąż trzyma piłkę i pozostaje ona w kieszeni. Jest to kara 5 jardów, która w pierwszej kolejności skutkuje automatycznym faulem.

Urzędnicy zgłaszali nielegalne kontakty średnio 97 razy w sezonie w latach 2002-2020, ale liczba ta spadła do 36 w zeszłym sezonie. Ten spadek skłonił Komisję ds. Zawodów NFL do włączenia nielegalnego kontaktu do swoich „punktów wyjaśniających”, wcześniej znanych jako „punkty skupienia”, na sezon 2022.

Zarządzając nielegalnym kontaktem, sędziowie muszą najpierw zidentyfikować zablokowany kontakt, a następnie potwierdzić położenie piłki i pomocy. Komisja zachęcała urzędników do szybszego przemieszczania się od kontaktu do centrum, aby lepiej wyegzekwować błąd.

Źródła ligi zostały podzielone w ankiecie ESPN, czy tegoroczne sformułowanie instrukcji dotyczących nielegalnego kontaktu doprowadzi do gwałtownego wzrostu liczby flag, tak jak miało to miejsce po poprzednich dwóch punktach, aby podkreślić błąd. W 2014 nielegalne flagi do nielegalnej komunikacji wzrosły do ​​148 z 52 w 2013. W 2004 wzrosły do ​​191 z 79 w 2003.

Kolejnym ważnym punktem wyjaśnienia na 2022 będzie wzmocnienie błędów przechodniów. Komisja konkursowa wyjaśniła, że ​​należy wymuszać kontakt z kaskiem i poniżej obszaru kolan, przyznając, że niektórzy urzędnicy wyrzucili flagi za drobny kontakt w ostatnich sezonach.

Jak każdego lata, ekipy rządzące odwiedzają obozy szkoleniowe, aby poinformować zawodników i trenerów o wszystkich nowych zasadach i wyjaśnieniach.

READ  Trzecia tercja prowadziła Golden Knights w pierwszym meczu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *