NFL wybiera potencjalne neutralne miejsce na potencjalny mecz o mistrzostwo AFC po odwołaniu Bills-BengalsCNN

NFL ogłosiło, że Atlanta będzie gospodarzem mistrzostw AFC Rachunki Buffalo Spotykają szefów Kansas City w grze o tytuł konferencji.

Wcześniej właściciele NFL zatwierdzili bezprecedensowy plan po sezonie, aby zorganizować mecz w neutralnym miejscu po odwołaniu meczu Bills przeciwko Cincinnati Bengals 2 stycznia.

Mecz został początkowo zawieszony, a następnie przełożony po tym, jak Damar Hamlin upadł z powodu kontuzji kolana Zatrzymanie akcji serca.

Scenariusz posezonowy został ustalony ze względu na to, że Bills rozegrali jeden mecz mniej niż Chiefs i nie mieli uczciwych szans na zapewnienie sobie czołowego miejsca w AFC.

Mercedes-Benz Stadium w Atlancie będzie gospodarzem meczu, jeśli obie drużyny się spotkają.

„Jesteśmy zachęceni ciągłą poprawą i postępem Damar Hamlin w jego powrocie do zdrowia, a Damar i jego rodzina nadal są głównym zmartwieniem całej społeczności NFL” – powiedział w czwartek komisarz NFL Roger Goodell.

„Jesteśmy również wdzięczni Arthurowi Blankowi i Atlanta Falcons za zgodę na organizację meczu o mistrzostwo AFC w Atlancie, jeśli Bills and Chiefs awansują. Dziękujemy obu klubom za pomoc w procesie planowania.”

NFL powiedział w czwartek, że liga wyznaczyła Atlantę jako potencjalne miejsce gospodarza przesiedlonych meczów posezonowych przed rozpoczęciem sezonu.

NFL zauważyło, że Atlanta jest „prawie w równej odległości od miast potencjalnych drużyn uczestniczących”.

READ  Jason Kidd przedstawia aktualne informacje na temat kontuzji Luki Doncica po zwycięstwie Mavericks nad Suns

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.