Niemądre „niebezpieczeństwo celebrytów!” ODPOWIEDZI JAK REALISTYCZNY RYSUNEK SNL

Niebezpieczeństwo gwiazdy! Jest to popularny tradycyjny program w godzinach szczytu Ryzyko!I to nie tylko dlatego, że obejmuje celebrytów. Jeden od Willa Ferrella i Sobotnia noc na żywoNajbardziej pamiętną serią graficzną jest „Celebrity Jeopardy”, oparta na Ferrellu, który grał Alexa Trebeka, który jest sfrustrowany absurdalnymi odpowiedziami uczestników. A niedzielny odcinek Real Life bardzo przypominał te zabawne fragmenty.

„Wiesz, czasami zawodnicy Ryzyko! Boją się wziąć udział, jeśli nie znają prawidłowej odpowiedzi” – zauważył gospodarz Mayim Bialik po powrocie z przerwy na reklamę. „Wy trzej wygląda na to, że nie macie z tym problemu”.

„Niebezpieczeństwo celebrytów!” Zawodnicy Eddie Huang, Reggie Watts i Elisa Schlesinger

Zawodnicy Eddie Huang, Reggie Watts i Elisa Schlesinger szybko poradzili sobie z dzwonkiem, ale byli zbyt powolni, jeśli chodzi o udzielanie poprawnych odpowiedzi. Gdy ciekawostki pokazują postępy, widzom przypominano Sobotnia noc na żywoSłynny „Niebezpieczeństwo celebrytów!” Szkic, który został oparty na słynnych uczestnikach, którzy udzielali błędnych i często zabawnych odpowiedzi. I nie tylko widzom przypomniano stare SNL Szkice, nawet zawodnicy przyznali, że mają pewne podobieństwa.

„Pamiętam” niebezpieczeństwo celebrytów! ” Z SNLpowiedział Watts. „To właśnie pamiętam najbardziej Ryzyko!. „

„Czy to brzmi adekwatnie do tego?” Zapytał Bialik

„Właściwie to jest bardzo, bardzo podobne” – przyznał. „Nie inny. Cieszę się, że to zrobili. wspaniale.”

Na szczęście wszystkie organizacje charytatywne, dla których grali, otrzymają 30 000 dolarów. To bardzo hojne, ponieważ niektóre odpowiedzi na Final Jeopardy! Nie był to zbyt dobry pomysł literatury XIX-wiecznej…ani XIX-wiecznej.

Wskazówka była taka, że ​​„William Brody, czysty szkocki kupiec w dzień i przywódca gangu złodziei w nocy, pomógł zainspirować te dwa tytuły”. Shlesinger odgadł poprawnie Jekyll i Hyde, ale Watts zgadł Thelma i Louise Zgadnij Huang skromne maski.

Niebezpieczeństwo gwiazdy! Jest emitowany w niedziele o 20:00 w ABC.

READ  Minecraft przedstawia teraz hołd dla Technoblade

Zobacz, jak Simu Liu oszałamia wszystkich „Celebrity Jeopardy!” zdobyć:

Przeczytaj więcej z Yahoo Entertainment:

Powiedz nam co myślisz! Połącz się z nami ŚwiergotA Facebook lub Instagram. I sprawdź naszą gospodynię Kylie Marr na ŚwiergotA Facebook lub Instagram.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *