Nintendo przygotowuje się do zamknięcia 3DS i Wii U eShop z planową konserwacją

Zdjęcie: Nintendo Live / Damian McFerran

Ten tydzień jest bardzo ważny w świecie Nintendo – z japońską firmą wcześniej ogłoszone Karty Nintendo eShop Card nie można już używać do dodawania pieniędzy do konta w sklepie Nintendo eShop dla Wii U lub Nintendo 3DS.

Będzie to obowiązywać „od” 29 sierpnia 2022Teraz wygląda na to, że Nintendo zrobiło kolejny krok. „NinStatusBotKonto na Twitterze ujawniło, że konserwacja została oficjalnie zaplanowana na początek przyszłego tygodnia mniej więcej w tym samym czasie:

Potraktuj to jako przypomnienie, aby dodać pieniądze z karty eShop do eShopów 3DS i Wii U, póki jeszcze możesz. Aktualizacje obu tych witryn sklepowych eShop zostaną całkowicie wycofane za 27 marca 2023. Po tym czasie zakupy nie będą już dostępne, ale nadal będziesz mógł pobrać swoją aktualną bibliotekę.

Gra Super Smash Bros. Ostateczny Reżyser Masahiro Sakurai niedawno przypomniał fanom o tych samych terminach zamknięcia, stwierdzając, że będzie to dla każdego „ostatnia szansa” na zdobycie dowolnej gry, której naprawdę chcą, która może nie zostać przeniesiona na inne platformy w przyszłości.

Nadal istnieje kilka rozwiązań, jeśli chodzi o dodawanie pieniędzy, o których możesz przeczytać więcej w naszym obszernym przewodniku:

Co myślisz o zamknięciu eSklepu? Czy masz wszystko, czego chcesz w tym momencie? Czy dokonasz zakupów w ostatniej chwili za swoje pieniądze? Zostaw komentarz poniżej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.