Nintendo rozpoczyna wyprzedaż „Super” Switch Sale, do 50% zniżki na niektóre mega gry (Ameryka Północna)

Zdjęcie: Nintendo

Nintendo of America ogłosiło wielką wyprzedaż w sklepie Switch eShop, nazwaną Big Ol’ Super Sale, z rabatem do 50% na niektóre z przebojowych gier Nintendo Switch.

Oferty na gry Switch, takie jak Super Mario Odyseja (słyszymy, że to bardzo dobrze), The Legend of Zelda: Przebudzenie Linka (również nie odrapany), Powstanie łowców potworów (Kolejny zwycięzca) i kilka nieznanych, rzadko ponownie wydawanych gier o nazwie Skyrim (nigdy o tym nie słyszałem) Zawarte w sprzedaży.

seria astralnaA Shin Megami Tensei Vwysoki Efekt Tetrisa: Online – Dołączone są naprawdę dobre gry. Wieczna męka A po prostu tańcz Buntują się przeciwko znakowi „do 50% taniej” z bardziej hojnymi zniżkami. Zobacz poniżej pełną listę.

Duże rabaty na Big Ol Działa od teraz do 7 lipca o 11:59 PST.

A jeśli jesteś w Stanach Zjednoczonych i chcesz zaoszczędzić jeszcze więcej, możesz również skorzystać z naszej specjalnej oferty 50 USD kredytu w sklepie Switch eShop, który daje 10% zniżki do końca czerwca. Po prostu udaj się do nasz sklep i użyj kodu NLIFE10 Aby zaoszczędzić 5 USD na 50 USD kredytu eShop:

Należy pamiętać, że niektóre z linków zewnętrznych na tej stronie są linkami partnerskimi, co oznacza, że ​​jeśli klikniesz na nie i dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielki procent ze sprzedaży. Proszę przeczytaj Ujawnienie FTC po więcej informacji.

Uwaga: Kliknij tytuły, aby posortować alfabetycznie lub według procentu rabatu.

Świetna mieszanka ogromnych tytułów z pierwszej i trzeciej strony z wyjątkowymi zespołami, które są wyjątkowe, nie zgadzasz się?

Powiedz nam poniżej, na które gry masz oko — oczywiście te, których jeszcze nie masz. Wiemy, że jesteście świetną i wyjątkową grupą i prawdopodobnie macie wiele z powyższych.

READ  Wordle 356 Jun 10 Wskazówki - Dzisiejsze Wordle jest zbyt trudne? bez spoilerów WSKAZÓWKI, KTÓRE MOGĄ POMÓC ODPOWIEDŹ | Gry | zabawa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.