Nintendo wprowadziło nowy branding dla serii Donkey Kong

Zdjęcie: Nintendo

Staraj się nie przesadzać z tym, ale Nintendo zgłosiło „nową” markę dla osioł kon seria. To wydaje się być trochę inne niż zwykle. Zamiast kolejnego odnowienia standardowego standardu, wydaje się, że został już zaktualizowany, aby wspomnieć o „oprogramowaniu do pobrania na konsole przenośne i elektroniczne”.

Już rozpaliłeś spekulacje Coś Gra związana z grą wideo może być w drodze na Nintendo Switch. Mówiąc to, powinno prawdopodobne Do potraktowania jako drobną aktualizację potencjalnie tylko przyszły audyt serii Donkey Kong. Odnowienia marki są typowe dla klasycznych tytułów Nintendo IP.

Na początku tego roku w maju, na przykład, Nintendo złożyło znaki towarowe dla czterech klasycznych tytułów. Jeden z nich był dla Donkey Kong Country 3: Podwójne kłopoty Dixie Konga! na Super Nintendo. Tak było wraz z innymi tytułami z serii, takimi jak Zelda i Metroid:

Plotki o nowej grze Donkey Kong Krąży on w sieci przez ostatni rok — w szczególności sugeruje Nintendo EPD (zespół odpowiedzialny za Super Mario Odyseja) może pracować nad nowym wpisem.

Poza nadchodzącym filmem Mario, kiedy myślisz, że zobaczymy powrót DK? Jaki rodzaj przygody chciałbyś zobaczyć w następnym etapie i czy chciałbyś wrócić do starych gier Donkey Kong? Zostaw swoje własne przemyślenia poniżej.

READ  Jak muzycy jazzowi i biznesmeni spędzają niedziele?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.