Notatki o inwazji: Kopech, Pasquantino, Ashcraft, Tigers

The białe skarpetki tryb startowy Michael Kubisch Na liście kontuzjowanych przez 15 dni dzisiejszego popołudnia z powodu nadwyrężenia lewego kolana. Prawy wydawał się doznać kontuzji podczas rozgrzewki przed wczorajszym startem przeciwko Royals, a jego tempo było dość niskie podczas nieobecności. Kopech nie strzelił wyjścia, pozwalając na dwusuwowy, stęp i odbijający przed odpadnięciem końcowej porażki 6-4. Choć oferta ta była niepokojąca, Daryl Van Schoen z Chicago Sun-Times donosi, że klub spodziewa się powrotu Kopecha, gdy po raz pierwszy zakwalifikuje się za dwa tygodnie (Link do Twittera).

Nawet minimalna IL nie jest idealna dla drużyny z Chicago, która weszła do gry we wtorek trzy mecze za Guardians w AL Central. Kopech był jednym z najskuteczniejszych kręgarzy klubu, mając 3,58 ERA przez 110 2/3 inningów (i ocenę 3,25, jeśli uznać wczorajszy występ za anomalię). Jednak liczby strajków i marszów Kopecha nie były imponujące i wciąż pojawiają się pytania o to, ile rund 26-latek może być przygotowany do rzucenia w tym roku. W zeszłym sezonie pracował głównie z ulgą i strzelił 69 1/3 klatek w swoim pierwszym sezonie po przegraniu całego sezonu 2019-20. W tym roku przekroczył już tę granicę o ponad 40 rund.

Dowiedz się o innych przypadkach infekcji w grze:

  • The Royals Nowicjusz Rookie Hitter/Pierwszy Baseman Mode Vinnie Pasquantino Na liście kontuzjowanych od 10 dni z powodu dyskomfortu w prawym ramieniu po południu. Podobnie jak Kubis, 24-latek doznał kontuzji we wczorajszym meczu pomiędzy Chicago i Kansas City. Po wybuchu sezonu 2021 w gimnazjum Pasquantino wyłoniło się jako jedna z najlepszych ofensywnych perspektyw gry przed tym rokiem. Zmiażdżył Triple-A i uderzył w ziemię jako najlepszy gracz, niosąc .263/.350/.434 z ośmioma biegami do domu i doskonałą mieszanką spacerów (11%) i turbulencji (13,5%) przez swoje pierwsze 200 Wystąpienia zarządu MLB. Leworęczny napastnik wygląda jak długoterminowy kluczowy element zespołu Kansas City, ponieważ ich uwaga agresywnie zwróciła się w stronę 2023 roku. Nick Prato Pierwsza baza musi przejąć czas gry pod nieobecność Pascantino, podczas gdy Ryan O’Hearn A Łowca spycharki Możesz otrzymać większość DH na nietoperzach. Kansas City nie ustaliło harmonogramu powrotu Pasquantino.
  • czerwoni początek Graham Ashcraft Wpadła na listę kontuzjowanych na 15 dni, retrospektywnie do 20 sierpnia, z bólem w bicepsie. Rosnący prawy obrońca zmierza do rezonansu magnetycznego, ale kapitan David Bale wskazał, że klub optymistycznie podchodzi do jego zdolności do powrotu przed końcem sezonu (Za pośrednictwem Bobby Nightingale z Cincinnati Inquirer). 24-latek zadebiutował w lidze w maju i dołączył Nick Ludlow A Łowca zielony Jak wschodzące biegi dla the Reds. Przy 16 startach ten ultrapotężny miotacz ma 3,97 ERA przy sile doskonałej średniej globu wynoszącej 54,8%. Wygląda na to, że Ashcraft przedstawił mocne argumenty za rotacją roli w przyszłym sezonie, generalnie przewyższając Lodolo i Greene’a – oba wysoko cenione przez większość potencjalnych oceniających.
  • The tygrysy Umieszczanie bazy drugiego człowieka Jonathan Zakres Na liście kontuzjowanych przez 10 dni, retrospektywnie do 21 sierpnia, ze skręceniem prawej kostki. To pierwsze zadanie w IL od dwóch lat dla weterana, który grał w mniej niż 95% gier w Detroit od początku 2021 roku. agresywnie szokująca oferta w tym sezonie. W ciągu 447 występów na deskach osiągnął tylko 0,202/.235/.318 z dziewięcioma home runami. Wskaźniki defensywne zafascynowały jego przełomową akcję, ale żaden inny strzelec w kwalifikacjach nie znajduje się w odległości 19 punktów od najgorszego punktu procentowego trafienia w lidze. Prawdopodobnie tej zimy skorzysta z opcji gracza o wartości 7,5 miliona dolarów, aby powrócić do klubu w 2023 roku.
  • trzymać się tygrysyReżyser AJ Hinch podał w wątpliwość zdolność dostrzeżenia łapacza Jake Rogers ten rozdział (Via Cody Stavenhagen z Athletic). Rogers przeszedł operację Tommy’ego Johna we wrześniu ubiegłego roku i spędził cały rok na liście kontuzjowanych przez 60 dni podczas rehabilitacji. Od tej operacji minął prawie rok. 27-latek osiągnął .182/.264/.378 w 255 występach między 2019 a 21 rokiem.
READ  Rankingi mocy: kto uzyskał najwyższy wynik po sprincie i Grand Prix Austrii?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *