Nowe AirPods Pro 2 firmy Apple są dokładnie tym, czego się spodziewaliśmy (praktyczne)

Ta historia jest częścią Hotspot iPhone 2022Zbiór wiadomości, wskazówek i porad CNET na temat najpopularniejszych produktów Apple.

Od dawna plotkowane AirPods Pro drugiej generacji – lub AirPods Pro 2, jak zapewne wszyscy je nazwają – są oficjalne. Firma Apple właśnie zaprezentowała swoje najnowsze, prawdziwie bezprzewodowe słuchawki z redukcją szumów w ramach swoich słuchawek Wydarzenie iPhone’a 14 „na wyjeździe”. Jest dostępny w przedsprzedaży w piątek i zostanie wysłany od 23 września za 249 USD (249 GBP, 399 USD).

Nowe AirPods Pro są zgodne z oryginalnym modelem z redukcją szumów, który zadebiutował w październiku 2019 r. Są one zasilane przez nowy układ Apple H2, który zapewnia większą moc przetwarzania, jednocześnie oszczędzając więcej energii (według Apple). Nowy układ, wraz z nowymi sterownikami o niskim poziomie zniekształceń, pozwala uzyskać lepszy dźwięk, który powinien zapewniać lepszą czystość i głębię. Ulepszono również redukcję szumów — Apple twierdzi, że nowe AirPods mają „podwójną” redukcję szumów niż oryginalne AirPods Pro.

Apple / zrzut ekranu autorstwa Sarah Lord / CNET

Przedsprzedaż słuchawek AirPods Pro 2022 rozpocznie się 9 września, a dostawy pierwszych zestawów nowych wkładek dousznych rozpoczną się 23 września.

Moje wczesne wrażenia z pracy

Miałem okazję wypróbować AirPods Pro 2 przez ograniczony czas podczas ich premiery w tętniącym życiem obszarze wystawowym z setkami ludzi wokół mnie. Wydaje się, że redukcja szumów uległa poprawie, chociaż była w stanie tak bardzo wytłumić hałas w pokoju. Myślałem też, że słuchawki douszne brzmią czyściej i wyraźniej niż oryginalne AirPods Pro podczas słuchania niektórych utworów na telefonach testowych Apple iPhone 14 (nie mogłem używać słuchawek z moim iPhonem i ścieżkami, których zwykle używam do testowania słuchawek).

Myślę, że to naprawdę ważne, aby mieć szczelne zamknięcie, aby uzyskać najlepszą eliminację szumów i jakość dźwięku. Apple nie zmienił konstrukcji swoich końcówek dousznych (w przypadku oryginalnych słuchawek AirPods używam zbyt dużych końcówek, a także używam końcówek piankowych innych firm), ale teraz będzie zawierał dodatkową czwartą końcówkę douszną dla osób z mniejszymi uszami.

READ  Diablo Immortal zarabia ponad milion dolarów dziennie na mikrotransakcjach

AirPods Pro drugiej generacji z nowym chipem H2 firmy Apple.

David Carnoy/CNET

Niektórzy mieli nadzieję, że nowe AirPods Pro będą mogły przesyłać strumieniowo utwory Apple Lossless przez sieć bezprzewodową. Apple nic na ten temat nie powiedział, ale możliwe, że niektóre funkcje zostaną ujawnione w późniejszym terminie. Na przykład w przypadku oryginalnych słuchawek AirPods Pro Apple nie wprowadził dźwięku przestrzennego dopiero kilka miesięcy po premierze.

Jeśli chodzi o dźwięk przestrzenny, Apple twierdzi, że AirPods Pro mają teraz niestandardowy dźwięk przestrzenny, który zapewnia bardziej spersonalizowane wrażenia słuchowe dla Twoich uszu. Tryb przezroczystości jest również ulepszony i dostosowuje się do napotykanego hałasu otoczenia, a także jest nowa niestandardowa funkcja dźwięku przestrzennego wraz z dotykowymi kontrolkami przewijania na trzpieniach, które można dodać do elementów sterujących podkręcaniem.

Żywotność baterii wynosi teraz do 6 godzin na jednym ładowaniu (wcześniej 5), a etui zapewnia cztery dodatkowe ładowania. Ponadto etui ma teraz wbudowany głośnik, który umożliwia odtwarzanie dźwięków w celu precyzyjnego korzystania z funkcji Znajdź mój firmy Apple.

Etui AirPods Pro 2 ma teraz opcję ze smyczą

Nowe etui ma miejsce na przyczepienie smyczy, ale Apple nie dołącza smyczy do nowych AirPods Pro.

David Carnoy/CNET

Podczas gdy niektórzy ludzie mogą być rozczarowani, że Apple nie zrobił więcej, aby ulepszyć projekt AirPods Pro 2 (jest kilka poprawek w konfiguracji mikrofonu i kilka innych drobnych ulepszeń, w tym otwory), AirPods Pro drugiej generacji są ładne dużo tego, czego się spodziewałem.AirPods Pro: lepszy dźwięk z lepszą redukcją szumów, lepszą żywotnością baterii i etui do ładowania bezprzewodowego z kilkoma ulepszonymi funkcjami.

Oczywiście będę miał o wiele więcej do powiedzenia na ich temat w mojej pełnej recenzji – bądź na bieżąco – ponieważ porównam je z innymi wkładkami dousznymi z redukcją szumów, w tym Nowe słuchawki Bose QuietComfort II który również został odsłonięty dzisiaj.

Kluczowe cechy AirPods Pro 2

 • Ten sam projekt, co poprzednie AirPods Pro
 • Zasilany przez Apple H2.
 • Ulepszony dźwięk dzięki nowym sterownikom o niskim poziomie zniekształceń
 • Ulepszona redukcja szumów (Apple podaje dwa razy więcej ANC)
 • Adaptacyjny tryb przezroczystości
 • osobisty dźwięk przestrzenny
 • Etui ładujące ma teraz wbudowany w dno głośnik, który umożliwia odtwarzanie dźwięku za pomocą funkcji Precision Find My
 • Działa przez 6 godzin na baterii z dodatkowymi 24 godzinami w etui ładującym (1 godzina dłużej niż oryginalne AirPods Pro)
 • Dodano sterowanie dotykowe Aby dostosować kontrolki na łodygach
 • Można teraz ładować za pomocą ładowarki Apple Watch w połączeniu z ładowarkami bezprzewodowymi Qi
 • Do etui można przymocować sznurek (brak w zestawie)
 • Cena: 249 USD, 249 GBP, 399 AU$
 • Data wysyłki: 23 września (dostępne w przedsprzedaży 9 września)

Słuchawki AirPods Pro drugiej generacji są zasilane przez nowy układ Apple H2.

David Carnoy/CNET

Czytaj więcej: Najlepsze bezprzewodowe słuchawki douszne 2002 roku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.