Nowe emotikony na iOS i Androida obejmują głośną, trzęsącą się twarz

W niedzielę jest Światowy Dzień Emoji, a to oznacza, że ​​otrzymujemy podgląd emoji, które w końcu pojawi się na iOS i Androidzie. Chociaż projekty będą się różnić dla każdej platformy, emojipedia Ma szkic listy I przykładowe obrazy dla Emoji 15.0. Konsorcjum Unicode ma w tym roku tylko 31 wersji roboczych emoji, które prawdopodobnie pojawią się w 2022 i 2023 roku. Chociaż szkic emoji można zmienić od teraz do zakończenia we wrześniu, większość (jeśli nie wszystkie) odniesie sukces. Konkursy charakteryzują się potrząsaną twarzą i bardzo potrzebnymi, wysokiej jakości bezprzewodowymi emotikonami.

Emotikona trzęsącej się twarzy będzie używana głównie do reakcji na wstrząsy lub może stać się oficjalnym emoji trzęsienia ziemi dzięki motywom przypominającym wstrząsy. Podczas gdy Ludzie często go używają Emotikona z założonymi rękami to piątka, w tym roku dostaniemy oficjalne emoji. Lewa i prawa ręka naciskająca będą działać jako sposób na odrzucenie czegoś lub wysoka pięciokątna ręka będzie działać, gdy zostaną użyte razem. Idealna reakcja, gdy szef prosi cię o zrobienie czegoś, a potem możesz niewinnie twierdzić, że jesteś prawdziwym profesjonalistą.

W końcu dostaliśmy bezprzewodową emotikonę. Co zaskakujące, w tej chwili nie ma emotikonów Wi-Fi, więc wszyscy musieli używać emotikonów pasków anteny zaprojektowanych do naśladowania sygnału telefonu komórkowego. Zapewni bezprzewodowe emotikony dla wszystkich miłośników Wi-Fi. Jeśli czekałeś na emoji z różowym sercem, pojawi się również jeszcze w tym roku.

Lista robocza emotikonów zawiera również wybór zwierząt.
Zdjęcie: Emojipedia

Nie byłaby to aktualizacja emoji bez nowych zwierząt i roślin. Emoji zawiera 15 nowych ssaków, ptaków, a nawet emotikony meduzy, których nikt nie chce znaleźć na plaży. W tym roku mamy twarz łosia, osła, czarnego ptaka, gęsi i skrzydła. A hiacynty, imbir i groszek też są w drodze.

Fanów muzyki latynoskiej ucieszy wiadomość, że jeszcze w tym roku marakasy pojawią się jako emotikony w iOS i Androidzie. A jeśli zostałeś zmuszony do grania na magnetofonie lub flecie w młodym wieku, emoji fletu przywróci wspomnienia z dzieciństwa.

W sumie jest 31 zalecanych emotikonów dla Emoji 15, znacznie poniżej 112 rekomendacji w zeszłym roku i 334 w 2020 roku. „W rzeczywistości jest to najniższa liczba nowych emotikonów zalecanych przez Unicode w dowolnym momencie” mówi Emojipedia.

Lista ta zostanie sfinalizowana przez Konsorcjum Unicode dopiero we wrześniu, ale większość wstępnych kandydatów jest zazwyczaj akceptowana. krawędźSpecjalny Jay Peters wcześniej przedstawił sugestie dotyczące salutowania twarzy, bąbelków, ziewającej twarzy i emoji waflowych. Możesz przeczytać o Podróż do tworzenia emotikonów jest tutaj.

READ  Programowalna skrzynka rezystancyjna | hakkaday

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.