Nowy zwiastun Chip 'n Dale: Rescue Rangers wypełniony wielkanocnymi jajkami Disneya

nowy zwiastun . Chip i Dale: Uratuj Rangersów Ujawnia więcej na temat problemu detektywistycznego, z którym zmierzą się wiewiórki w nadchodzącym oryginale Disney Plus, ale w większości jest to tutaj gigantyczny „Disney-slash-inny-animowany-własność wielkanocna”.

Chip (John Mulaney) i Dale (Andy Samberg) są teraz rozdzieleni ratownicy Został odwołany, a podczas gdy Dale żyje w czasach swojej świetności i pojawia się na konwencjach fanów, Chip jest teraz agentem ubezpieczeniowym. Ale ostatnio niektóre animowane postacie zniknęły i bracia muszą je uratować.

Lumiere z Piękna i Bestia pojawia się tak, jak się pojawia Mała syrenkaflądra flądra i Piotruś Pan umyte Wersja Pumby „na żywo” (wyrażona przez Setha Rogena) pojawia się również na końcu… rozmawiając z martwookim krasnoludem Seth Rogen. W pewnym momencie Chip i Dale napotykają ścianę pełną wskazówek od góry do dołu z akcesoriami od popularnych postaci z kreskówek: jest kapelusz Robin Hooda, ostrze klucza Sory, włosy Jimmy’ego Neutrona, katana Samuraja Jacka, twarz Snagglepuss (?!) i nie tylko. . Czy to może być ogon detektywa Pikachu?! że to Dużo.

Chip i Dale: Uratuj Rangersów Premiera Disney Plus 20 maja. Może do tego czasu będziemy mogli złapać wszystkie odniesienia w tym zwiastunie.

READ  „Kawaler” Clayton — odcinek 6 — streszczenie, zamieszanie w mowie, myśli Chaneya i przemówienie końcowe — Reality Steve

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.