Obejrzyj moment, w którym szef hollywoodzkich kierowców rzuca mikrofon na spotkaniu — ostateczny termin

Pracownicy Hollywood zaprezentowali zeszłej nocy w Shrine Auditorium wspólny front poparcia trwającego strajku Writers Guild of America, który wkracza w trzeci dzień. Dotyczyło to Teamsters Local 399 w Hollywood, którego sekretarka i główny negocjator, Lindsay Dougherty, miała największy moment z mikrofonem przed tłumem 1800 członków WGA West.

Duncan Crabtree – Irlandia

SAG-AFTRA

Jak poinformował wczoraj Deadline, Jon Avnett, przewodniczący Komitetu Negocjacyjnego Gildii Dyrektorów, oraz Duncan Crabtree-Ireland, krajowy dyrektor wykonawczy i główny negocjator SAG-AFTRA, wezwali do solidarności między hollywoodzkimi związkami i związkami. Nadeszła kolej ich grup na następną beczkę przetargową: DGA rozpoczyna rozmowy kontraktowe z Motion Picture and Television Producers Alliance w środę, a następnie SAG-AFTRA 7 czerwca oraz Teamsters i IATSE w przyszłym roku.

Avnet i Crabtree-Ireland rozświetliły tłum, a ja otrzymałem owacje na stojąco i fale braw.

Ale to Dougherty kontrolowała najważniejsze momenty i była wielokrotnie oklaskiwana, kiedy obiecała swoim członkom, że nie przekroczą linii pikiet WGA.

„Nasi Kierowcy też będą z wami ramię w ramię”, powiedziała tłumowi. „Mamy takie powiedzenie, które lubimy powtarzać naszym członkom: „Członkowie zespołu nie przekraczają linii pikiet”.

POWIĄZANE: Hollywoodzka główna obsada Lindsey Dougherty o WGA Strike, Picket Lines, Union Solidarity i Bullsh * t Studios — Deadline Q&A

Kontynuowała: „Całe wsparcie, jakie do tej pory widziałam, będzie coraz lepsze i nie możemy się doczekać, aby stoczyć z wami tę bitwę”. „Teraz jesteśmy w punkcie zwrotnym w ruchu robotniczym. Jeśli chcemy dostać to, co mamy, będziemy musieli o to walczyć. Więc poczekaj tam. Walcz dalej. Uderzaj w chodnik pewnego dnia też, ponieważ jeśli rzucisz linię strajku, te ciężarówki pełne ciężarówek się zatrzymają. „Bicie, obiecuję”.

POWIĄZANE: WGA Strike zamyka „Billions” pośród potyczek, krzyki „Back” poza studiem w Nowym Jorku; Członkowie obsady odmawiają udziału w kręceniu „American Horror Story”.

READ  James Patterson przeprasza za stwierdzenie, że biali pisarze spotykają się z „formą rasizmu”

Kontynuowałem, gdy okrzyki ucichły. „Wszyscy widzieliśmy, co dzieje się teraz w Hollywood. Głodzą nas wszystkich, nie tylko was. Więc cokolwiek zapłacicie teraz, zapłacą nam wszystkim później, z odsetkami”.

„I obiecujemy wam, że w przyszłym roku, kiedy IATSE i Teamsters podejmą naszą walkę, będzie tak samo. Musimy walczyć. Musimy walczyć razem. „

Powiązany: Pełne trafienie w termin

Potem przyszedł moment, by odłożyć mikrofon. A studiom powiedziałbym: „Jeśli chcesz uprawiać seks, dowiesz się”. Następnie opuściła scenę przy owacjach na stojąco i uścisku ze strony prezes WGAW Meredith Stehm i wielu innych osób na scenie.

Film z jej wypowiedzią można obejrzeć tutaj:

Każdy inny przywódca związkowy, który przemawiał na spotkaniu w Los Angeles, w tym przedstawiciele IATSE, Laborers Local 724, IBEW Local 40 i Plasterers Local 755, zaśpiewał hymn solidarności z tej samej książki, wzbudzając aplauz publiczności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *