Oceny zawodników USMNT World Cup vs. Walia: Tyler Adams wyróżnia się, gdy błąd Walkera Zimmermana kosztuje USA

Reprezentacja USA mężczyzn w poniedziałkowym inauguracyjnym mundialu zaprezentowała niezły wynik. Remis z Walią 1-1. Amerykanie wyglądali lepiej w pierwszej połowie, chociaż Tim Weah nie stworzył wielu okazji, ale w drugiej połowie Walia przejęła kontrolę i to była zupełnie inna historia, ponieważ Gareth Bale strzelił rzut karny dla drużyny Grega Berhaltera. Oczywiście nastąpiło to po największym błędzie gry, kiedy Walker Zimmerman niepotrzebnie ściął zawodnika LAFC w polu karnym i przyznał zmieniającą mecz karę.

Ale jak on i wszyscy inni Amerykanie grali? Oto oceny naszych graczy:

Bramkarze

Matta Turnera

Stany Zjednoczone • Wielka Brytania • #1

Bramkarz Arsenalu nie miał nic do roboty w pierwszej połowie i nawet się nie spocił. W drugiej fantastycznie obronił Bena Daviesa w 64. minucie. Nie mógł nic zrobić przy rzucie karnym, ale miał rękę przy strzale rakietowym.

Strażnicy

Obraz w głowę

Próba Sergino

USA • D • #2

Wcześnie otrzymał żółtą kartkę, ale to było trudne. Przy piłce był momentami zdołowany, ale przez większość czasu był solidny. Były momenty, kiedy jego postawa obronna była wątpliwa.

Walkera Zimmermana

USA • D • #3

Solidny i niezawodny, przynajmniej w powietrzu, usuwający z pudełka kilka niebezpiecznych piłek, które mogą sprawić duże kłopoty. Na ziemi to inna historia. Jego faul na Garethzie Bale’u polegający na oddaniu rzutu karnego był lekkomyślny i zaskakujący. Od razu wiedział, że popełnił ogromny błąd.

Tima Reama

USA • D • #13

Dobrze sobie radził wcześnie z Bale’em, wyglądając silnie w powietrzu i zawsze był opanowany. Ugruntowana jakość w późnej fazie gry iz pewnością zarobiła więcej minut. Ale nie zdziw się, jeśli nie zagra przeciwko Anglii z powodu żółtej kartki.

Antoniego Robinsona

USA • D • #5

Oszacowanie6.5

Rozegrane minuty90

Naprawdę genialne miejsce. Silniejszy, gdy grasz piłką do przodu. Dobrze się poruszał, dobrze łączył się z kolegami z drużyny i pomagał stwarzać okazje. Dobrze odbierał piłkę i był zawsze gotowy.

Czy powinno być więcej relacji z mundialu? Posłuchaj i postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami Dom MistrzówCodzienny podcast CBS Sports Soccer zawiera najlepsze analizy, komentarze, typy i nie tylko podczas wielkich meczów w Katarze.

Pomocnicy

Tylera Adamsa

USA • M • #4

Najlepszy zawodnik na boisku. Kapitan grał fajną muzykę. Zawsze gra mądrze, sprawdza piłkę, instruuje otaczających go ludzi i daje przykład. W końcówce pokonał Bale’a i to było bardzo imponujące. Jest sercem i duszą tego zespołu.

Yunus Musa

USA • M • #6

Żwawy, dwukrotnie przełamał linie swoimi biegami i poprowadził atak. Mógł być bardziej zaangażowany, ale jego chemia z tymi facetami rośnie i to jest oczywiste. To nie jest spójne, ale musimy pamiętać, że ma dopiero 19 lat.

Westona McKenneya

USA • M • #8

To nie najlepszy występ McKenneya jako wczesnej karty ograniczał jego agresywność w ataku. Jego podania nie należały do ​​jego najlepszych, a poza tym nie był specjalnie zaangażowany w ofensywę. Taki występ powinien go zainspirować.

Do przodu

Josha Sargenta

Stany Zjednoczone • K • #24

Wykorzystaj jego pierwszą dobrą szansę i uderz mocno w najbliższy słupek i uderz w słupek. Christian Pulisic odegrał kluczową rolę w bramce dzięki swojej grze napadowej, która pozwoliła mu przejąć piłkę i ją poprowadzić. Zniknęło nieco w miarę postępu gry, ale nadal stanowiło miłą zmianę.

Christian Pulisic

USA • M • #10

Oszacowanie7,5

Dobrze wszedł w przestrzeń, pokazał tempo, aby odebrać piłkę Sargentowi i podać Weah do otwierającego. Był trochę popychany, więc ważne będzie monitorowanie, jak dochodzi do siebie w ciągu najbliższych kilku dni. Ale jego pomoc była ogromna.

Tymoteusz Weah

Stany Zjednoczone • K • #21

Rozegrane minuty88

Prawy obrońca dobrze spisywał się na początku w ograniczonych kontaktach z piłką, ale rozwijał się w miarę upływu czasu, zdobywając pierwszego gola po godzinie pięknym uderzeniem. Jego bieg po przekątnej był doskonały i zakończył go z klasą, z pewnością zdobywając więcej minut do przodu.

Niepełnosprawni

Brendana Aaronsona

USA • M • #11

Dodaje trochę dynamicznych możliwości. Jego zdolność adaptacji w kosmosie jest doskonała i daje temu zespołowi trochę soku. Powinien mieć więcej niż 24 minuty.

Hadżi Wright

USA • K • #19

Solidna mała zmiana, która ostatecznie została podniesiona przez pstryknięcie nieszkodliwej piłki w kierunku tylnego słupka. Ale jego duża sylwetka i zdolność do ochrony piłki mogą być atutem, jeśli są właściwie używane.

Kellina Acosta

USA • M • #23

Jego występ zostanie zapamiętany dzięki żółtej kartce dla klubowego kolegi Bale’a. Walijska gwiazda złapała Turnera na swojej linii i starała się strzelić gola z pomocy. Acosta nie dał mu szansy, zaatakował go jak każdego innego piłkarza. Inteligentna gra.

DeAndre Yedlin

USA • D • #22

Późny rezerwowy, który raz wybił piłkę i wygrał swoją jedyną walkę w parterze. Miał kilka okazji, by umieścić piłkę w polu karnym, ale niewiele zdziałał.

Jordana Morrisa

Stany Zjednoczone • K • #16

Trzy dotknięcia i późna zmiana, która nie miała wpływu.

Trener Grzegorz Berhalter

Utrzymywał tę drużynę w gotowości do gry przez 45 minut. To był dla nich dobry początek i była tam energia. Grali piłką mądrze i niczego nie zdradzali. Po drugie, wyglądało na to, że doganiali i skończyło się na tym, że ich skrzywdzili. Dlaczego nie być tam trochę bardziej agresywnym? Nie powiem, że grali przestraszeni, ale było to bardzo konserwatywne, zwłaszcza po godzinie gry. Ocena: 6

READ  Ceremonia Bulls Ring of Honor wygląda brzydko, fani wygwizdują Jerry'ego Crossa na oczach wdowy po nim