Oczekuje się, że weteran OT Jason Peters odwiedzi Cowboys

W środę główny trener Cowboys, Mike McCarthy, oficjalnie nie wymienił pierwszego zawodnika, Tylera Smitha, ale powiedział, że „zdecydowanie będzie miał dużo pracy nad lewym naciągiem”.

Peters z Teksasu zaliczył dziewięć Pro Bowls od czasu wejścia do ligi jako niewymieniony debiutant w Buffalo w 2004 roku. Był regularnym starterem dla Eagles przez większą część 13 sezonów i był starterem Super Bowl 2017. 15 meczów dla Chicago w zeszłym sezonie.

Kowboje prawdopodobnie będą chcieli dodać głębi i rywalizacji w lewym sprzęcie, podczas gdy Tyron Smith odejdzie. Za Tylerem Smithem zmierzy się z debiutantem Mattem Waltzko i zmierzy się z Joshem Paulem w pierwszym roku, obaj draftami z Dallas, ale nie grającymi w regularnym sezonie.

„Czujemy się dobrze z powodu tego, dokąd zmierzamy i jak wygląda nasza sytuacja. Zawsze to powtarzam, zawsze staramy się ulepszyć nasz skład i na pewno będziemy starać się dalej się doskonalić” Stephen, dyrektor operacyjny Cowboys, Jones powiedział we wtorek o 105,3 Fan. „Oczywiście, linia ofensywna to ta, w której niekoniecznie jesteśmy tam głęboko obciążeni, ale będziemy nadal się temu przyglądać, gdy sprawy przyjdą do skutku w ciągu najbliższych dwóch lub trzech dni, w których drużyny ujawnią wielu graczy (na kompromisy ).

„Przyjrzymy się temu i przyjrzymy się weteranom, którzy tam są, i zobaczymy, czy nie potrzebujemy tam wsparcia”.

READ  Marcus Smart, Giannis Antetokounmue, Rudy Gobert tytułami All-Defens Teams w NBA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.