Odważne bezpłatne prognozy agencji po projekcie NBA 2022 | Raport dotyczący jajników

0 z 5

  Chris Kuduto / Getty Images

  Ukończenie projektu NBA 2022 pomogło nakreślić lepszy obraz tego, jak można teraz oczekiwać wolnej agencji.

  Od wymiany Detroit Pistons po loterię, by zdobyć Jalena Durena, Washington Wizards, którzy zdecydowali się zachować numer 10, zamiast odwracać go, aby uzyskać pomoc weterana, decyzja New York Knicks o całkowitym wycofaniu się z pierwszej rundy lub w inny sposób projekt nocnego dramatu, skutki fali z pewnością przeniosą się teraz do następnego etapu NBA.

  Opierając się na tym, co wydarzyło się podczas draftu, nie zdziw się, jeśli teraz spełnią się gorące przepowiednie wolnego agenta.

1 z 5

  Jesse de Garabrant/NBAE przez Getty Images

  Po przerażającym sezonie z The Knicks, gdy Walker wchodził i wychodził z kursu, a ostatecznie zamknięty na rok w połowie lutego, Knicksowi udało się cofnąć kontrakt weterana strażnika w czwartek wieczorem.

  W ramach handlu z trzema drużynami Walker został wysłany do Detroit Pistons w celu zapewnienia maksymalnej pensji przez Nowy Jork. Według ESPN Adrian WojnarowskiOczekuje się, że Pistons Walker omówi umowę przejęcia, która pozwoli 32-latkowi zostać wolnym agentem.

  Podczas gdy drużyny takie jak Washington Wizards, Brooklyn Nets (w zależności od przyszłości Kyrie Irvinga), Cleveland Cavaliers i Los Angeles Clippers przydałyby się innym piłkarzom z ławki, Walker bez wątpienia otrzyma dużo rekrutacji od fioletowych i złotych chłopców.

  W obliczu wątpliwości co do przyszłości Russella Westbrooka z Los Angeles Lakers i nieobecności Kendricka Noone przez cały sezon 2021-22 z powodu kontuzji, Walker może przyjść i pomóc ustabilizować pozycję obrońców punktowych wraz z LeBronem Jamesem i Anthonym Davisem. Jeśli nic więcej, to bardzo potrzebna strzelanka, która trafiła w 40,9 procenta Trojaczki łapanie i strzelanie Z Knicksami w zeszłym sezonie.

  Lakers mają bardzo ograniczone środki, które mogą wydać, więc zdobycie minimalnych ofert Walkera byłoby nieocenione, nawet jeśli nie zbliża się już do bycia gwiazdą All-Star, którą widzieliśmy niedawno w sezonie 2019-20.

  Poszukaj Walkera, aby wykupić swój zakup z Pistons i podpisz Lakers, aby uzyskać zyski dla weteranów, jednocześnie otrzymując wynagrodzenie od Oklahoma City Thunder, a teraz także z Detroit.

2 z 5

  Nick Antaya

  Po tym, jak Jerami Grant sprzedał Portland Trail Blazers w ruchu, który odblokował prawie 20 milionów dolarów dodatkowej przestrzeni, plotki o Eaton w letnim Detroit stały się bardzo gorące.

  jak sportowiec James L. Edwards III Napisał: „Według źródeł oczekuje się, że Detroit będzie ścigać wielkiego człowieka Phoenix Suns i numer 1 w 2018 roku dla Dendera Eatona na otwartym rynku”.

  Było to jednak przed nocą draftu, kiedy Pistons porzucili wybór z pierwszej rundy 2025 (poprzez Milwaukee Bucks), które otrzymali w umowie Granta, aby odebrać dodatkowy los w loterii 2022. Detroit zdegradował wielkiego człowieka Memphis, Galena Doreena na 13. miejsce ogólnie rzecz biorąc, jest pierwszym prawdziwym centrum w drafcie.

  Biorąc pod uwagę, że drużyna nadal ma Isaiaha Stewarta, 16. w klasyfikacji generalnej w 2020 roku, również w centrum, czy Pistons nadal będą chcieli dać Aytonowi czapkę? Może lepiej byłoby wydać swoje pieniądze gdzie indziej.

  Miles Bridges z Flint w stanie Michigan, który grał w piłkę uniwersytecką w stanie Michigan, może być tu niespodzianką zamiast Aytona. Po odejściu Granta, Bridges stanie się nowym zawodnikiem drużyny, zdobywając w zeszłym roku średnio 20,2 punktu, 7,0 zbiórek i 3,8 asyst, zdobywając 49,1 procent dla Charlotte Hornets.

  Atletyczny Shams Al-Sharaniyah Stwierdziła, że ​​„Charlotte niechętnie łączy najważniejsze arkusze” z Bridgesem, który, podobnie jak Eaton, jest wolnym agentem z ograniczeniami.

  Dla Tłoków Nadal ma maksymalną powierzchnię osłony Nawet po dodaniu Durena i zdobyciu Kemba Walker do handlu, Detroit musi zamiast tego złożyć ogromną ofertę na Bridges.

3 z 5

  Barry Gossage/NBAE przez Getty Images

  Detroit Pistons kończący się z Galenem Doreenem musi położyć kres szansom Eaton na uzyskanie maksymalnej oferty kontraktowej z Detroit.

  Jest jeszcze jeden cel, który może mieć sens dla najlepszego wyboru w 2018 roku, być może bardziej nastawiony na wygraną niż Pistons.

  Ayton do Tottenhamu powinno być realną możliwością.

  San Antonio może dać Aytonowi maksymalny kontrakt, jakiego szuka (około 32,6 miliona dolarów na kapitalizacji, według Spotraca Keith Smith) i ma potencjalną potrzebę w centrum, ponieważ Jakob Poeltl wchodzi w ostatni rok swojej umowy.

  Należy zauważyć, że Spurs miał trzy rundy w projekcie 2022 i odmówił zajęcia żadnego stanowiska z którymkolwiek z nich, nawet po zawarciu umowy Poeltla. San Antonio wybrał napastnika Jeremy’ego Suchana z Baylor z numerem 9 w klasyfikacji generalnej, gdy Doreen była jeszcze dostępna.

  Jednak Suns nie dadzą Aytonowi chodzić za darmo.

  Phoenix powinien naciskać na powrót Poeltla w sprawie podpisania i zawarcia umowy handlowej, w tym wszystkiego, co może uzyskać od Spurs. Podstawowa grupa składająca się z Dejounte Murraya, Aytona, Keldona Johnsona, Devina Vassella, Josha Primo, Sochana i Malakiego Branhama (wybrany 20. miejsce w klasyfikacji generalnej) powinna w przyszłym sezonie zagrać na Zachodzie.

  Pistons mają teraz do zbudowania wokół siebie dwa młode miejsca na kontraktach na poziomie podstawowym. Tottenham nie ma nic.

  Eaton skończy z Włócznią i stanie się kolejnym wielkim mężczyzną w czerni i srebrze.

4 z 5

  Jim McKissack / Getty Images

  The Knicks albo wyjdą z draftu NBA w 2022 r. Jak prorocy, albo może nastąpić kolejna całkowita zmiana w recepcji. Tegoroczna bezpłatna agencja pomoże ustalić, która.

  Pomimo tego, że był w stanie osiągnąć efekt debiutanta z 11. wyborem ogólnie, Nowy Jork został całkowicie wyeliminowany z pierwszej rundy. To był bonus Knicks Trzy chronione typy z pierwszej rundy 2023 z Oklahoma City Thunder, chociaż Knicks dali jeden, aby zrzec się wygasającego kontraktu Kemby Walkera na Detroit Pistons, jednocześnie biorąc pierwszy 2025 przez Milwaukee Bucks.

  Kiedy kurz w końcu opadł, Nowy Jork oczyścił przestrzeń okrywową o wartości 9,2 miliona dolarów i miałby teraz między 16 milionów dolarów i 18 milionów dolarów Do wydania w wolnej agencji.

  Bez punktu franczyzowego na liście, Knicks zagra teraz all-in na Bronsonie, nawet jeśli oznacza to likwidację dodatkowej pensji.

  Chociaż prawdą jest, że 25-latek mógłby zarobić więcej pieniędzy i podpisać kontrakt na piąty rok z Dallas Mavericks, nigdy nie będzie głównym zawodnikiem trzymającym piłkę dla Luki Doncica. Chociaż RJ Barrett i Julius Randle będą mieli swój udział w branży gier, może to być występek Bronsona w bieganiu, zwłaszcza z jego ojcem, Rickiem, który jest teraz asystentem trenera dla Toma Tibodo.

  Knicks być może będą musieli zrezygnować z kolejnego kontraktu (najłatwiej będzie Nerlens Noel lub Alec Burks), ale Bronson ostatecznie podpisze kontrakt z Nowym Jorkiem i odegra rolę, której nigdy nie odegrałby w Dallas.

  The Knicks dostali swój punkt i mają teraz cztery typy w pierwszej rundzie w 2023 roku (głównie chroniony) i ma dodatkową w 2025 r.

  Nieźle, że teraz rezygnuję z ich wyboru.

5 z 5

  JVeom/Getty Images

  Pomimo tego, że potrzebują prawdziwego roku więcej niż jakakolwiek inna drużyna w NBA, Wizards zdecydowali się zachować dziesiąty wybór i zamiast tego wybrać podwójnego bramkarza Wisconsin Jonny’ego Davisa.

  To nie był zły wybór, ale mógł mieć wpływ na przyszłość Bradleya Beala z franczyzą.

  Davis nie jest początkowym bramkarzem. W zeszłym sezonie wykonał średnio więcej zwrotów (2,3) niż asyst (2,1) i oddał tylko 42,7%. Chociaż 20-latek jest dobrym obrońcą i utalentowanym buntownikiem, nie tego potrzebują Czarodzieje obok Bale’a.

  Wymiana kilofa w handlu na zyskowny punkt wartowniczy na wzór Malcolma Brugdona byłaby znacznie lepszą wiadomością dla Billa. Nawet wybranie gracza takiego jak De’Anthony Melton, który zamienił się z Memphis Grizzlies na Philadelphia 76ers dla Danny’ego Greena i 23. wybór ogólnie, byłby ogromną poprawą dla Wizards.

  Teraz Bill ma 248 milionów powodów, by wrócić do Waszyngtonu z pięcioletnim kontraktem, ale brak pośpiechu Czarodziejów, by wygrać, powinien skłonić go do poważnego rozważenia możliwości podpisania umowy i handlu. On już przyznał, że został zwerbowany „dużo”, według The Athletic’s Josh Robbinsi twierdzi, że już podjął decyzję o swojej przyszłej grze, chociaż było to przed zobaczeniem, co zrobił Waszyngton w noc draftu.

  Podpisanie kontraktu z Billem i jego handel kosztowałyby sporo pieniędzy (może to osiągnąć maksimum w ciągu czterech lat i 184 miliony dolarów), chociaż pozwoliłoby mu to ponownie stać się nieograniczonym wolnym agentem w jego 33. urodziny, z kolejną potencjalnie wielką transakcją.

  Drużyny takie jak Miami Heat i Memphis Grizzlies zapewnią prawdziwą szansę w mistrzostwach w przyszłym sezonie i nie powinieneś się martwić, że będziesz mieć surowe ograniczenia dotyczące podpisywania kontraktów i handlu.

  Gracz jest już ubezpieczony 180 milionów dolarów w czekach NBA Mając co najmniej dodatkowe 184 miliony dolarów w ciągu następnych czterech lat, Bell mógłby skutecznie odrzucić maksymalną umowę z Czarodziejami i zamiast tego zapłacić za podpisanie umowy i wymianę na konkurenta.

READ  Aktualizacje transmisji na żywo Hiszpania - Japonia: Hiszpania prowadzi w pierwszej połowie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *