Original Doom na PC ma teraz Raytracing poprzez nowy mod

Cóż, zanim zaczniemy, nie będzie można uruchomić tej wersji śmierć Na test ciążowy lub Kasa. Ale cokolwiek to jest, Ojczysty śmierć Z ray tracingiem jest tak świetnie, że tę wadę mogę wybaczyć.

Zapowiedziany wczoraj w Prima AprilisJest to nowa wizualna modyfikacja oryginalnej wersji z 1993 roku śmierć to nie żart. Stworzone przez modder sultim-tta modyfikacja dodaje Śledzenie w czasie rzeczywistym ścieżki do portu źródłowego PrBoom śmierć. Obecnie obsługuje pierwsze trzy odcinki klasycznej strzelanki i radykalnie zmienia sposób postępowania śmierć Wygląda, pozwalając na włączenie starego timera z niesamowitym nowoczesnym oświetleniem.

Zainstaluj ten nowy mod do śledzenia promieni dla śmierć On jest Bardzo proste. Aby to uruchomić, potrzebujesz oryginalnego pliku Doom.wad, co biorąc pod uwagę wiek i taniość gry, prawdopodobnie masz już jednego kopniaka gdzieś na twoim komputerze. Następnie wystarczy pobrać mod do PrBoom, który jest najnowszym plikiem śmierć Port źródłowy i jesteś poza wyścigami. A może powinienem powiedzieć… Ray-Sis. (Nie powinienem. Tak mi przykro.)

Sultim-t wyjaśnia na stronie pobierania modów Że działa to tylko z procesorami graficznymi Nvidia i są gotowi pomóc komuś w uruchomieniu tego w systemie Linux.

To nie pierwszy raz, kiedy widzieliśmy, jak klasyczna strzelanka Id została poddana obróbce ray tracingu. W 2019 roku Nvidia nawiązała współpracę z Id, aby stworzyć Quake II RTX, Wersja klasycznej strzelanki, która również wykorzystywała technologię ray tracingu w czasie rzeczywistym.

Bardzo lubię tę metodę śmierć A Trzęsienie ziemi Zobacz wspaniałe oświetlenie w czasie rzeczywistym. Proste tekstury i geometria tych klasycznych strzelanek są wciąż żywe w 2022 roku, ale teraz ulepszone oświetlenie jest w stanie poprawić atmosferę tych cyfrowych światów starej szkoły. Zwłaszcza Doom może czasami wydawać się onieśmielający w tym nowym trybie.

Oczywiście, jak wspomniano wcześniej, do grania w te gry z włączonym ray tracingiem potrzebny będzie przyzwoity komputer, ponieważ ta technologia wymaga bardzo dużych zasobów i wymaga dość nowoczesnych i wysokiej klasy procesorów graficznych.

.

READ  Assassin's Creed Nexus dla Oculus Quest 2 to pierwsza z serii przygoda VR

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.