Orły kontra Wynik kowbojów: aktualizacje na żywo, statystyki gry, najciekawsze momenty, analiza starcia „Sunday Night Football”

FILADELFIA — W przerwie meczu „Sunday Night Football” Philadelphia Eagles zmierzy się z rywalem dywizji Dallas Cowboys. Philly po przerwie prowadził Dallas 20-3 i zdominował grę po obu stronach piłki.

Obie drużyny nie zdobyły gola pod koniec pierwszej kwarty, ale krytyczna kara obrońców Dallas w ostatnim meczu tego okresu doprowadziła do pierwszego przyłożenia Orłów w meczu – i stamtąd otworzyły się śluzy. Cooper Rush rzucił swoje pierwsze i drugie przechwycenie w sezonie, każde z nich na podanie, które prawie zmusiło nieosłoniętego odbiornika do zasięgu. Ukończył tylko 5 z 16 podań na 36 jardów i dwa typy w pierwszej połowie.

Tymczasem Orły nie trafiły w trzy trafienia z rzędu Dallasa. Dwa z przechwytów Rush zostały odebrane przyłożeniem (RPO AJ Browna, który wpadł na mieszkanie) i bramką z gry, a także dołożyli kolejny gol z gry po tym, jak Dallas odwrócił piłkę po straconej okazji Mike’a McCarthy’ego. Wypatrz wyzwanie w zdobyciu CeeDee Lamb, które powinno dać Dallas nową serię upadków.

Jedyny wynik Dallas przypadł na ostatnią jazdę w połowie, która skorzystała z rzutu z 62 jardów przez Kavonte Durbina. The Cowboys mieli szansę zmienić to podejście w przyłożenie, ale co byłoby spektakularnym złapaniem Noaha Browna na zanikającej trasie z tyłu strefy końcowej, w końcu się pomylili.

Czy Eagles zamkną sprawę i przejdą do 6-0, czy też Rush and Co. zorganizują kolejną późną grę? Dowiemy się wkrótce. W międzyczasie zamknij go na naszym blogu na żywo przez cały wieczór, ponieważ będziemy Cię na bieżąco informować o statystykach, wynikach i najciekawszych momentach.