Oto Sundar Pichai w zegarku Google Pixel Watch

Sundar Pichai rozmawiał dziś wieczorem z Karą Swisher na konferencji Code 2022 w obszernym wywiadzie, który obejmował produktywność, konkurencję oraz fuzje i przejęcia, podczas gdy prezes Alphabet i Google był widziany zegar pikselowy.

Pichai, który zwykle nie nosi żadnego zegarka publicznie, miał zegarek ze złotymi pikselami z żółtym paskiem („trawa cytrynowa”). Ta kombinacja już jest Reklamowane w sklepie Google. Zawsze na wyświetlaczu z włączoną tarczą zegarka Znaleźliśmy to wcześniej. Przedstawia duże cyfry oznaczające czas z miejscem na komplikację powyżej i trzema okrągłymi cyframi poniżej.

Coraz więcej zegarka Pixel Watch stało się widoczne w ciągu ponad 50 minut wywiadu i – z boku – wygląda dość grubie, zwłaszcza dolna kopuła wykonana z przetworzonej stali nierdzewnej. Jeden z nieszczelnych pomiarów wykonanych za pomocą zacisku powiedział, że ma ponad 14 mm (i ma ponad 40 mm średnicy).

Źródło: Getty Images dla Vox Media

Tymczasem koronka w kształcie kapsla nie była widoczna z daleka, ani boczny guzik bezpośrednio nad nią. Google udostępni więcej informacji na temat Pixel Watch i Pixel 7 na swojej stronie 6 października Wydarzenie sprzętowe.

Oprócz monitorowania zegara (pikseli), Sundar Pichai powiedział „Wyrównanie [of YouTube Music and Google Play Music] W jednym produkcie „było Przykład Jednym z ulepszeń produktywności, nad którymi firma pracuje, jest szczególnie aktualne trendy gospodarcze. Kolejnym przykładem było usprawnienie procesu decyzyjnego, a Swisher zapytał, czy jakaś część firmy nie radzi sobie dobrze. Pichai miał do powiedzenia następujące słowa, cytując Google+ jako coś, czym był Lata temu:

W dowolnym momencie możesz spojrzeć na projekt i powiedzieć, że jest lepiej zrobiony inaczej lub że ktoś tam radzi sobie lepiej. Jeśli jako firma uważasz, że nie robisz czegoś dobrze, nie musisz w tym być, żeby w tym być, prawda?

Bronił jednak sieci społecznościowej jako rezultatu Zdjęć Google.

READ  Microsoft Pluton nie „dopasowuje się” do strategii zabezpieczeń sprzętowych firmy Dell

Zdjęcia z kodu 2022

Jeśli chodzi o konkurencję reklamową, wspomnij jak jabłko A TikTok rośnie, podczas gdy sprawdzanie nazwy Umowa Microsoftu i Netflix Dla warstwy reklamowej obsługiwanej przez serwis streamingowy.

Zapytany przez Swisher, czy Google robi mniej fuzji i przejęć, Pichai przytoczył Fitbit (i jak by to wyglądało na Pixel Watch), zanim podzielił się swoimi przemyśleniami na wysokim poziomie:

Chcemy po prostu kupić coś, co uważamy za dobre i podstawowe, a wprowadzając to do firmy, możemy na tym się oprzeć i zrobić z tym coś więcej.

Więcej o zegarku Pixel:

FTC: Używamy linków afiliacyjnych, aby zarabiać. jeszcze.


Sprawdź 9to5Google na YouTube, aby uzyskać więcej informacji:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.