Padres Points vs Phillies, Fast Points: Kyle Schwarber, Bryce Harper i Zach Wheeler w wygranym pierwszym meczu

Filadelfia Phillies strzeliła pierwszego gola w mistrzostwach National League 2022, wygrywając 2:0 z San Diego Padres w pierwszym meczu. praca. W ataku Bryce Harper poradził sobie w trzeciej grze z rzędu, a Kyle Schwarber strzelił jeden z najdłuższych home runów w historii posezonowej.

Padres uczynił rzeczy interesującymi przeciwko lojalistowi Jose Alvarado z jednym na dole dziewiątego. Jurickson Profar szedł, a następnie Juan Soto wymyślił wybór gracza dzięki faulowi rzutu wymierzonemu w trzeciego basemana Aleca Boma w Velez. Jednak Alvarado przypomniał sobie emeryturę Mane Machado podczas lotu i strajk Josha Bella, aby zakończyć grę.

Phillies prowadzą teraz 1:0 w serii do zwycięstwa siedmiu, która zadecyduje, kto awansuje do Mistrzostw Świata, aby zmierzyć się ze zwycięzcą New York Yankees-Houston Astros ALCS.

Teraz trochę na wynos z gry 1.

Wheeler ponownie dominował na 83-stopniowym spacerze

Wheeler przeszedł przez swoje pierwsze dwa starty w ERA po sezonie 2.19 z dziewięcioma trafieniami i dwoma przejazdami w 12 1/3 inningów. Wheeler, który dał dwa asy Philliesowi Aaronowi Nola, lepiej poradził sobie z Padres we wtorek wieczorem: 7 PŻ, 1 H, 0 R, 8 SO, 1 BB. Nie pozwolił na trafienie aż do singla Willa Myersa na piątym miejscu i wykonał 58 z 83 rzutów.

Wheeler nie wrócił do ósmej rundy po tym, jak jego tempo spadło w siódmej.

W prawdopodobnie wstępnej decyzji Wheeler polegał na fastballu w pierwszym meczu bardziej niż zwykle — 52 procent czasu przeciwko Padresowi w porównaniu do 42,9 procent w sezonie zasadniczym. Przeważnie to zwiększone wykorzystanie szybkiej piłki odbyło się kosztem suwaka w grze 1. Wheeler sprawił, że drużyna Padres wykonała zamach na 42 procentach poza polem gry, co jest wysoką liczbą. Gwiezdny wysiłek obniżył ERA Wheelera w tym sezonie do 1,40 przez trzy starty. W niedzielę będzie w kolejce, aby ponownie w pełni odpocząć w piątym meczu.

READ  Przełom Camerona Smitha, rozczarowanie Rory'ego McIlroya i bardziej epickie Open Championships w St Andrews

Dobrze wypadł odpowiednik Wheelera, asa Padsa Yu Darvisha – 7 IP, 3 H, 2 R, 7 SO, 1 BB. Poza umożliwieniem dwóch biegów opisanych poniżej, Darvish radził sobie wystarczająco dobrze, aby wygrywać przez większość czasu, ale rakiety San Diego nie były w stanie dać mu żadnego impulsu. Jak to zwykle bywa w przypadku Darvisha, wykonał trzy różne melodie i generalnie prowadził je wszystkie. Darvish poniósł stratę, ale w rzeczywistości ta strata była z rąk Padresa.

Harper pozostaje gorący

Bryce Harper jest największą gwiazdą Phillies i tak grał po sezonie. W dwóch grach z serii Wild Card Harper obniżył .286/.375/.714 jednym uderzeniem do domu, a następnie uderzył .500/.529/1.063 z dwoma właścicielami domów w burzliwej grze czterech NLDS Braves . Wszedł więc do pierwszego meczu z Padres z serią 0,435 / 0,480 / 0,957 po sezonie 2022. Następnie w czwartej rundzie NLCS Opening zrobił to na koszt Darvisha:

To świetna robota Harpera, aby pozostać z Fastball wysoko i na zewnątrz i przejść na przeciwne pole. Nie był to najbardziej zaskakujący moment w jego karierze – przebył tylko 368 stóp – ale z pewnością zależy to od tablicy wyników. To również uczyniło Harpera pierwszą Filadelfią, która dołączyła do Homera w trzech kolejnych meczach posezonowych od czasu Gary’ego Matthewsa w mistrzostwach NLCS w 1983 roku.

Po sezonie 2022 to pierwszy występ Harpera w playoffach od 2017 roku, ale jak dotąd zdecydowanie wykorzystuje to w pełni.

Schwarber całkowicie zniszczył boisko

Powinniśmy po prostu pominąć chrząknięcie i nawinąć taśmę na tę taśmę:

Akt wojenny, popełniony przeciwko kuterowi derwiszów nietoperzy, opuścił nietoperza z prędkością 119,7 mil na godzinę, a na wysokości 488 stóp był to najdłuższy bieg do domu zarejestrowany w historii Petco Park. jeszcze:

Biorąc to wszystko pod uwagę, najmniej możemy zrobić z innego punktu widzenia:

READ  Harmonogram futbolu uniwersyteckiego, mecze 2022: co oglądać w trzecim tygodniu, kanały telewizyjne, godziny rozpoczęcia meczów sobotnich

Schwarber prowadził w Premier League w sezonie zasadniczym z 46 biegami u siebie, ale nawet powyżej miał problemy w bieżącym sezonie. Schwarber wszedł do NLCS Game 1 z serią .050/.222/.050 w play-offach 2022 bez home runów w sześciu meczach. Ponieważ nadal wychodzimy z Małego Kryzysu, nie ma lepszego sposobu, aby to zrobić.

Velez (w większości) jest w dobrym miejscu

W historii serii play-off do najlepszych w siódemkach w MLB drużyna, która wygrywa mecz 1, wygrywa tę serię w 64,3 procent przypadków. Drużyny, które wygrywają pierwszy mecz na wyjeździe, tak jak Velez, wygrywają serię w 59,0 procentach przypadków. To dobra wiadomość dla Philly. Oto niektóre z Padres: Drużyna, która wygrywa mecz 1 na wyjeździe — znowu Phillies w tym przypadku — wygrywa mecz 2 tylko w 37,2% przypadków.

Mówiąc o drugiej grze, zaplanowano ją na środę w San Diego z pierwszym kortem o 16:35 czasu wschodniego. Nola jedzie do Phillies przeciwko Blake’owi Snellowi, który wyjechał do Badris.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.