Padres Wymień Jamesa Norwooda z Phyllis

Rodzina Feli przejęła w posiadanie prawą rękę James Norwood Od Padres kontra zawodnik pomniejszej ligi Kervin Piccardo I krytyka, zgodnie z wypowiedziami obu stron. San Diego Norwood wyznaczony do przydziału wcześniej w tym tygodniu.

Norwood, 28 lat, rzucił pięć bezbramkowych rund, aby odpocząć dla braci w zeszłym sezonie i ma na swoim koncie 27 rund głównych ligowych akcji, począwszy od debiutu w 2018 roku z Cubs. Otrzymał 3,67 ERA, aczkolwiek ze wskaźnikiem strajków poniżej średniej 18,5% i zawyżonym wskaźnikiem chodzenia 13,1%.

Norwood ma dobre wyniki w Triple-A, osiągając 4,05 ERA w częściach trzech sezonów. Pokonał 37,2% swoich przeciwników w 44 klatkach 3D o 2/3 w zeszłym sezonie, co z pewnością wywołało trochę radości dla Philsa. Norwood jest poza drugorzędnymi opcjami ligowymi, co oznacza, że ​​albo będzie musiał opuścić obóz z Philsem, albo ponownie otrzymać tę pracę. Biorąc pod uwagę, że Filadelfia wysłała Padres mały serializator, a nie zwykłą transakcję gotówkową lub roszczenie o zrzeczenie się, wydaje się, że Norwood ma duże szanse na włączenie go do zespołu pomocy w dniu otwarcia w Filadelfii.

Jeśli chodzi o 20-letniego Pichardo, pochodzącego z Bronxu, który dołączył do rodziny Phillies w czerwcu 2019 roku jako wolny strzelec bezrobotny. Po podpisaniu kontraktu w wieku 19 lat spędzał większość czasu na krótkich przerwach, ale w 2021 r. grał więcej niż trzecią bazę. W zeszłym roku Picardo strzelił tylko 35 meczów na trzech poziomach i osiągnął 0,247/.476/.466 z dwoma osobami korzystającymi z domu, sześcioma parami i dwoma Trzy razy, dwie przechwyty i stosunek 32 do 28 K/BB w 105 występach na deskach.

READ  Fantasy: Rankingi tygodnia 3 (niedziela aktualizacji)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *