Panna na miesiąc wrzesień 2022

Wrześniowy horoskop dla Panny

Dołącz do Susan Miller Stars

Twój wykres jest bardzo oświetlony, a wiele szczęśliwych planet przygotowuje się do twoich wspaniałych i hojnych finansowo miesięcy. Jest czas Bożego Narodzenia, a aby pomóc ci świętować, Wielkie Słońce i Księżyc w nowiu pojawiły się w Pannie pod koniec ubiegłego miesiąca 27 sierpnia, a ten nów księżyca będzie twoim biletem na nową, jasną ścieżkę.

Każdego roku w naszym znaku urodzenia pojawia się nowiu, a księżyc, który właśnie wydarzył się 27 sierpnia, był twój. Często powiem Ci, jak wykorzystać nowiu tego miesiąca, aby uzyskać najlepsze wyniki, ale tym razem, w corocznym nowiu w znaku Panny, sprawy mają się inaczej, ponieważ w tym przypadku musisz zdecydować, co chcesz chcesz, żeby to zrobił. Jakie jest marzenie w Twoim sercu, które chciałabyś przedstawić, droga Dziewico? Wykorzystaj potężną energię tego nowiu, aby zrobić krok w kierunku zasymilowania tego pragnienia. W astrologii chodzi o wyczucie czasu, czyli o czas na zrobienie dużego lub małego kroku – to zależy od Ciebie. Chodzi o to, że zaczynasz zbliżać się do realizacji swojego marzenia.

Merkury jest twoją rządzącą planetą, a także władcą nowiu w Pannie, 3 stopnie. Oznacza to, że Merkury odegrał dużą rolę w tym nowiu. Na szczęście Mars, wielka planeta ruchu, jest pięknie zorientowana na przejście Merkurego w Wadze. Mars da Ci determinację i energię, by dążyć do tego, co chcesz osiągnąć – poczujesz, że nadszedł czas, aby to zrobić. Otrzymasz również eleganckie promienie transformującego Plutona znajdującego się w twoim piątym domu miłości, Baranie i dzieciach, a ten obszar twojego wykresu również rządzi twoją kreatywnością. Jeden z tych obszarów okaże się dla ciebie ważny i pomoże ci przekształcić twoje życie w takie, które możesz wizualizować w swoim umyśle.

READ  James Corden opuszcza The Late Late Show w 2023 roku

Zobacz swój miesięczny horoskop dla innego znaku:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *