Piłka nożna w Nebrasce dokonuje drugiego transferu OL w tym sezonie poza sezonem

Matta Rowleya & Co. ma misję dodania talentów do 2023 roku Nebraska Lista portalu transferowego, z którym zrobili to ponownie Waltera Rossa.

Rouse, 6-metrowy, 318-funtowy, który rozpoczął 39 meczów na lewym ataku dla Stanforda, wszedł do bramki 15 grudnia i zobowiązał się dzisiaj do Nebraski. Huskers wybrali Oklahomę i Iową, dwa programy, które odwiedził podczas procesu rekrutacji. Pozostał mu rok uprawnień.

Dodanie jak największej liczby talentów do linii bójki było czymś, co Rolle powiedział, że on i jego ekipa zrobią to poza sezonem.

„Próbowaliśmy dokopać się do kilku rzeczy. Chcieliśmy sprowadzić świetną młodą grupę, którą moglibyśmy rozwijać i obserwować, jak rośnie. Poprzedni pracownicy wykonali dobrą robotę, identyfikując” – powiedział Roll podczas konferencji prasowej wcześnie w dniu podpisania umowy. „Kocham graczy, ale będziemy też szukać dalej. Nie zamierzam mieć utalentowanej linii ofensywnej ani defensywnej. To jest to, co wygrywa mecze”.

Rouse zostaje dziewiątym dodatkiem Huskers do transferów i drugim ofensywnym liniowym, który dołącza jako prawy rozgrywający / wślizg Bena Scotta (Arizona). Ross, pochodzący z Silver Spring w stanie Maryland, był czterogwiazdkowym rekrutem w klasie 2019 z Sidwell Friends (DC). Oceniany jako 34. zawodnik w kraju i 4. rekrut w całym kraju w DC

>>> Subskrybuj Inside Nebraska za 9,95 USD miesięcznie

Ross, specjalizujący się w inżynierii biomechanicznej, rozpoczął cztery sezony w Cardinals, grając w 40 meczach w karierze. Był studentem pierwszego roku All-American w 2019 roku i wyróżnieniem All-Pac-12 w 2020 roku. W 2022 roku był finalistą Trofeum Williama V. Campbella, zwanego potocznie Akademickim Heismanem.

Według Pro Football Focus, Rouse rozegrał 1383 snapów w ciągu ostatnich dwóch sezonów – 650 w 2022 i 733 w 2021. W 2022 roku uzyskał ogólną ocenę 67,3 wraz z wynikiem blokowania biegu na poziomie 71,4 i wynikiem blokowania podań na poziomie 54,6. Jego ogólna ocena na rok 2021 wyniosła 71,4, podczas gdy jego ocena blokowania biegu wynosiła 72,2, a ocena blokowania podań 72,6.

READ  Antonio Brown zrobił zdjęcia Toma Brady'ego, Bruce'a Aryana i Boxy'ego w swoim najnowszym poście w mediach społecznościowych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *