Pirates QB Tom Brady rozważa wszystkie opcje jako potencjalny agent w 2023 roku

Powrót Toma Brady’ego Dziś Gdzie zaczęła się jego piłkarska kariera? To, jak i kiedy zakończy się jego kariera, wisi w powietrzu.

Wiele źródeł zbliżonych do legendarnego rozgrywającego mówi, że Brady ma na stole wszystkie opcje, który w wieku 45 lat czuje się wystarczająco dobrze, aby kontynuować grę i ponownie zaangażować się w Piratów. centrum meczowe Wejdź do dzisiejszego meczu przeciwko 49ers.

Brady – fan 49ers, który dorastał w San Mateo w Kalifornii na półwyspie San Francisco – ogłosił zakończenie kariery w lutym ubiegłego roku. Odwróć cykl po 40 dniach iz powrotem na trzeci sezon z Bucs po 20 latach (i sześciu wygranych Super Bowl) z Patriotami.

plan W związku ze zbliżającym się sezonem 2022 Miał odejść w wieku 45 lat, tak jak Brady zawsze sobie wyobrażał. Ale ci, którzy go dobrze znają, zastanawiają się, czy jest teraz bardziej towarzyski niż na początku września.

Po trudnym roku, który dotknął go osobiście, w tym po rozwodzie z żoną, Gisele Bundchen, z którą był od 13 lat, Brady bardziej przypomina go w ostatnich tygodniach. Prosił o bardziej konkurencyjne dwuosobowe powtórzenia w praktyce. Fizycznie czuje się lepiej po kontuzji barku i palców na początku sezonu. i on urok rocznika ostatni Poniedziałkowa noc Tampa Bay zdobyła 13 punktów w czwartej kwarcie, aby pokonać Świętych.

Brady ma zostać wolnym agentem po raz drugi w swojej karierze w marcu.

Czy może ponownie podpisać kontrakt z Buc? Brady darzy wielką sympatią organizację i grupę właścicieli rodziny Glazerów, której franczyza powróciła do chwały dzięki zwycięstwu w Super Bowl LV, kończąc swój pierwszy sezon z Tampa.

Czy może podpisać gdzie indziej? Z pewnością są drużyny, które żałują, że nie starały się bardziej, by pozyskać Brady’ego trzy lata temu. Nawet w wieku 45 lat byłby (choć prawdopodobnie krótkoterminowym) ulepszeniem wielu QB, począwszy od teraz. Ponad połowa ligi ma pytania QB w tym sezonie. Jeśli Brady uważa, że ​​jego największe szanse na wygranie kolejnego Super Bowl nie są w Tampie, to oczywiste, że będzie chciał iść naprzód w odpowiedniej sytuacji. Względy rodzinne z pewnością będą miały wpływ na każdą decyzję, tak jak miało to miejsce w 2020 roku, kiedy jego dzieci mieszkają obecnie na wschodnim wybrzeżu.

READ  Juan Soto odrzuca ofertę 440 milionów dolarów; Propozycje handlowe będą przyjmowane przez obywateli: Źródła

Czy może ponownie przejść na emeryturę – tym razem na dobre? Taki był plan przed sezonem, ale zmiany w życiu osobistym Brady’ego mogły zmienić krajobraz. Kiedy odejdzie, zrobi to jako najbardziej utytułowany rozgrywający w historii NFL i ma już gotowy plan po meczu Dziewięciocyfrowy kontrakt na transmisję z Fox Sports.

Niezależnie od decyzji Brady’ego, liczby pojawią się, zanim bezpłatna agencja rozpocznie się w połowie marca. Na razie skupia się na tym samym, co zwykle: wygraniu ósmego Super Bowl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *