Piwowarzy podpisują Aaron Ashby z pięcioletnim przedłużeniem

Piwowarzy ogłosili przedłużenie umowy o pięć lat z leworęcznymi Aaron Ashbydo 2027 r., w tym opcje klubowe na 2028 i 2029 r. Ashby zarobi 20,5 mln USD w ciągu gwarantowanych pięciu lat na przedłużenie, według Joela Shermana z New York Post (Link do Twittera). Mógłby podwoić tę sumę, jeśli zostanie osiągnięty limit kontraktu, a Sherman zauważa, że ​​​​dostępne jest kolejne 25,5 miliona dolarów, jeśli obie opcje zostaną wykonane, a Ashby trafi na wszystkie swoje schody ruchome. Ashby reprezentuje Turner-Gary Sports.

Rozszerzenie tylko umacnia pozycję Ashby’ego jako ważnej części przyszłości piwowarów i daje 24-latkowi pewne gwarantowane pieniądze i bezpieczeństwo na początku jego kariery. Ashby (bratanek byłej Wielkiej Ligi) Andy Ashby) był wyborem czwartej rundy w drafcie z 2018 roku, szybko przeszedł przez grupę drugorzędną, wygrał miotacz roku The Brewers’ Minor League w 2019 roku, a następnie zadebiutował w MLB w 2021 roku.

Prezentowany jako starter i zrelaksowany podczas swoich dwóch sezonów w serialu, Ashby ma 4,56 ERA, 58% większy wskaźnik, 27,5% wskaźnik uderzeń i 9,9% wskaźnik chodzenia. Jego niezbyt imponująca suma chodów jest naprawdę jedyną wadą w biografii Ashby’ego, ponieważ inne zaawansowane wskaźniki (w tym ścieżka kariery w SIERA 3,40 i tylko 0,291 xwOBA w tym sezonie) sugerują, że jego epoka jest nieco myląca. Na przykład tegoroczny 339 BABIP waży ciężej na tak ciężkim meloniku jak Ashby.

Mimo to wyraźnie jest wiele rzeczy do kochania w dotychczasowych wynikach Brewersów, a Ashby z gwiazdy swingu stał się pełnoprawnym graczem w wyniku kontuzji podczas spinu w Milwaukee. Freddy Peralta A Adrian Hauser Nadal jest na liście kontuzjowanych, chociaż Peralta ma rozpocząć rehabilitację w ten weekend, a Houser ma wrócić w sierpniu.

z Corbin Burns A Brandon Woodruff Oba stały się droższe w swoich latach sędziowskich i oba są zaplanowane na darmową agencję po sezonie 2024, a dopiero okaże się, jak browary poradzą sobie z ich długoterminową rotacją. Eric Lauer Będzie także wolnym agentem tej samej zimy, a Lauer podnosi cenę za solidny występ w 2022 roku. Zamykając Ashby i Peraltę w przedłużeniu, szef operacji baseballowych David Stearns już położył kilka kamieni węgielnych pod potencjalną przyszłość bez żadnych pozostałych trzech starterów, a udowodniona zdolność franczyzy do znalezienia Promocja nadal jest kluczowym czynnikiem w zdolności Brewersów do konkurowania.

READ  2022 Lider British Open: relacja na żywo, wynik Tigera Woodsa, wyniki golfa dzisiaj w 1. rundzie w St Andrews

Rozszerzenie Peralta jest oczywistym uzupełnieniem umowy z Ashby. Peralta podpisała ponownie w lutym 2020 r. (z nieco ponad rocznym okresem obsługi MLB) do umowy, która obejmowała również pięć gwarantowanych lat i dwie opcje klubowe, z wyłączeniem 15,5 miliona gwarantowanych pieniędzy i 14,5 miliona więcej w sezonach opcji. W tym czasie Peralta był także graczem glamour, który jeszcze nie osiągnął pełnej pozycji jako gracz rotacyjny, a większa gwarancja Ashby’ego mogła odzwierciedlać jego wyniki w wielkiej lidze i być może po prostu ponad dwa lata inflacji wynagrodzeń.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.