Plotka: Mario Kart 8 Deluxe Wave 2 Datamine może ujawnić przyszłe utwory DLC

Zdjęcie: Nintendo

Cóż, wygląda na to, że może być w przeciwnym razie Mario Kart 8 Deluxe – Bilet na wycieczkę Booster wyciek. Wygląda na to, że po wydaniu Wave 2 parizery danych były w stanie rozszyfrować niektóre utwory nadchodzące w przyszłych aktualizacjach i dopasować je do oryginalny wyciek. Oto podsumowanie za zgodą użytkownika Twittera 6564:

Oto nasza specyfika (podświetlone powyżej ścieżki):

Puchar Rocka: Londyn pierścień (wycieczka), ogrody brzoskwiniowe (DS), Jezioro Bo / zepsuty chodnik (GBA), przełęcz alpejska (3DS)
Puchar Księżyca: Berlin Bayways (wycieczka), Stadion Waluigi / Wario Colleseum (GCN), Góry Miri (?), tęczowa droga (3DS)
Kubek owoców: Amsterdam Drift (okrągły), Wii, DS,?
Puchar Bumerangu: Żużel w Singapurze (okrągły), GameCube, GBA, Los Angeles Labs (wycieczka)
– Kubek z piór: Okrągły, Wee, zachód słońca (GBA), okrągłe
Kubek wiśniowy: Bangkok Rush (okrągły), GameCube, SNES, ?
Kubek żołędzia: Prędkość w Vancouver (wycieczka), Klon Drzewa (Wei),? ?
– Spiny Cup: Tour, GameCube, ?, Wii

Modernizacja: eksplorator danych kopuła owsa Wyjaśniam też, co się dzieje bardziej szczegółowo:

Nintendo przypadkowo pozostawiło zbyt wiele plików podglądu muzyki w aktualizacji 2.1.0, co pozwala nam wybrać kilka niepublikowanych kursów!

Co to jest plik podglądu muzyki? Ponieważ ładowanie pełnego pliku muzycznego z pamięci ROM może zająć trochę czasu, z pierwszych ~1 generowany jest oddzielny plik „wstępnego pobierania”, który można wstępnie wczytać do pamięci. To pobieranie z wyprzedzeniem działa, gdy załadowany jest pełny plik.

Na nieszczęście dla Nintendo, podczas gdy usunęli z pamięci ROM całe utwory z niewydanych kursów, przypadkowo zostawili kilka plików prefetch. (Jest przechowywany w oddzielnym miejscu.)

Możliwe jest wybranie wielu kursów na podstawie ich pierwszych ~1 muzyki!

Więc to jest – te ścieżki mogą pojawić się falami w przyszłości, jeśli ten datamin jest dokładny. Należy pamiętać, że nie ma oficjalnego potwierdzenia i że wszystko może się zmienić od teraz do rozpoczęcia tych przyszłych fal.

READ  Jack i Daxter są „przenoszeni” z PS2 na PC przez fanów

Co sądzisz o powyższych utworach pojawiających się w Booster Course Pass? Powiedz nam poniżej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.