Plotka: Nintendo rezerwuje filmy o Switchu, co prowadzi do większej liczby spekulacji na temat Switch Pro (AKTUALIZACJA)

Modernizacja: Kit Ellis, były pracownik Nintendo, rzucił pewne potencjalne światło na tę sytuację. Możesz zobaczyć jego dokładny komentarz do polecenia poniżej.

oryginalny postOd dłuższego czasu wyczekiwaliśmy potencjalnego następcy Nintendo Switch i choć otrzymaliśmy nowe modele w postaci Switch Lite i Switch OLED, „Switch Pro” jeszcze się nie podniósł. Teraz jest więcej paliwa do ognia, a rozwój jest postrzegany na kanale YouTube Nintendo jako potencjalny wskaźnik wiadomości na horyzoncie. Nowy film z GameXplain (pokazany powyżej) przedstawia ten rozwój i jego możliwe wyniki.

Jak odkrył użytkownik Lucas Mannack 22 Na forach Famiboards (potwierdzone później przez użytkownika milo), Nintendo umieściło dwa filmy na swoim oficjalnym kanale północnoamerykańskim jako prywatne: zwiastuny dla Switch Lite i Switch OLED. Wcześniej każdy z tych filmów był swobodnie oglądany przez publiczność, ale teraz nie można ich nigdzie znaleźć. Zwrócono uwagę, że Nintendo również udostępniło zwiastun Switch Lite jako prywatny na krótko przed ujawnieniem Switch OLED, co prowadzi do spekulacji, że teraz mogą robić to samo, przygotowując się do kolejnego nowego ogłoszenia. Jeśli to prawda, mogą uczynić te filmy prywatnymi, aby skoncentrować wszystkie swoje wysiłki (i uwagę konsumentów) na czymś nowym.

Wciąż jesteśmy w środku „Summer of Games”, a wielu programistów i wydawców organizuje konferencje prasowe, aby ogłosić nowe ogłoszenia i zwiastuny gier. Nintendo nadal musi dzielić się czymś poza bezpośrednią osobą trzecią, a także kimś skupionym wyłącznie na Xenoblade Chronicles 3. Czy mogliby mieć coś jeszcze w rękawie i czy może to być zapowiedź nowego sprzętu? Jeśli tak, czy może to być Switch Pro, a nawet Switch 2?

Oczywiście, uczynienie niektórych filmów z YouTube prywatnymi nie jest potwierdzeniem niczego, a to może prowadzić do niczego. Z pewnością nie byłby to pierwszy raz, kiedy natknęliśmy się na fałszywe plotki o nowej konsoli Nintendo. Ale może tym razem może być inaczej. Bądź na bieżąco, ponieważ z niecierpliwością czekamy na więcej informacji!

READ  God of War Ragnarök wycieka wcześnie, wszędzie duże spoilery

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *