Plotki handlowe Kyrie Irving: Nets chcą teraz wygrywającego gracza w potencjalnej transakcji, a nie tylko przyszłych aktywów, mówi raport

Ponieważ harmonogram NBA został opublikowany na początku tego tygodnia i wszyscy próbujemy dowiedzieć się, jak potoczy się sezon, nad naszymi przewidywaniami pojawia się złowieszczo i frustrująco rażące pytanie: Co, powiedzmy, jest Sieci Brooklyńskie Jak będzie wyglądać menu w dniu premiery?

Komercyjny popyt Kevina Duranta nie wygląda na to, żeby miał zniknąć w najbliższym czasie, a plotki o Kyrie Irving nadal krążą po całym Twitterze NBA, zwykle z Los Angeles Lakers Jako cel docelowy dla bramkarza, który wydaje się, że stracił swojego faworyta w obecnej serii.

Typowy potencjalny handel obejmuje Irvinga zmierzającego do Lakers w zamian za podobnie zapakowanego obrońcę, Russella Westbrooka, a także jednego lub obu dostępnych typów Lakersów w pierwszej rundzie (2027 i 2029). Wygląda jednak na to, że to nie wystarczy do zawarcia umowy.

Zamiast tylko typować przyszłego draftu i/lub młodych graczy, Nets szukają gracza o ustalonej pozycji, który może przynieść natychmiastowe korzyści składowi, Według reportera NBA Marka Stein:

Źródła twierdzą, że obecne stanowisko Nets jest takie, że nie chcą wysyłać Irvinga na transakcję, jeśli transakcja zwraca tylko przyszłe aktywa. Najwyraźniej chcą teraz zwycięskich talentów w zamian za rezygnację z Irvinga, pomimo całego zamieszania. który omiatał sieci miesiącami”.

W tym momencie swojej kariery Westbrook jest powszechnie postrzegany jako aktywa, które można stracić i może być nawet kandydatem do przejęcia po każdej potencjalnej transakcji – a nie kimś, kogo sprowadzasz, aby wspierać swój zespół.

Ponieważ Lakers nie mają teraz pożądanego gracza poza LeBronem Jamesem i Anthonym Davisem, trzecia drużyna będzie musiała zostać sprowadzona, aby ułatwić Irvingowi zawarcie umowy z Los Angeles, jeśli Nets utrzymają obecną pozycję. Stein zauważa również, że koncepcja Brooklyna dotycząca handlu Irvinga może się zachwiać, jeśli będzie w stanie zawrzeć umowę z Durantem, która radykalnie zmieni skład listy.

Brooklyn był niesamowicie cierpliwy wobec stanowiska Duranta, więc nie ma powodu, by sądzić, że zaakceptowaliby coś mniej niż wymarzony scenariusz dla Irvinga… przynajmniej na razie. Lakers, którzy tylko James podpisał dwuletnie przedłużenieMuszą dokonać poważnych zmian w swoim składzie, jeśli mają wziąć udział w niezwykle silnej Konferencji Zachodniej w tym sezonie.

Irving wydaje się być logicznym rozwiązaniem w Los Angeles, biorąc pod uwagę jego zdolność do służenia nie tylko jako drugorzędny rozgrywający, ale także jako bardzo potrzebny strzelec poza piłką obok Jamesa i Davisa. Ale na razie Lakers po prostu nie wydają się mieć tego, czego Nets chcieliby dla gracza kalibru Irvinga.

READ  Nate Diaz dusi nieprzytomnego mężczyznę podczas bójki ulicznej; Odpowiedzieli Conor McGregor, Dana White i Jake Paul

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *