Plotki Kevina Duranta: drapieżniki, pelikany, słońca, upał

Po Adrianie Wojnarowskim z ESPN Polecane w piątek Toronto „błyszczy” jako zespół Kevin Durant loteria, Michael Grange z Sportsnet.ca Pisze dzisiaj Raptory Mam nadzieję, że uda im się stworzyć najlepszy pakiet dla Durant sieci prawdopodobnie dostanie

Grange opisuje Raptors jako „nadzieję” zamiast „nadziei”, wskazując, że nawet jeśli Durant nie ma drużyny na swojej liście życzeń, jest przynajmniej otwarty na pomysł gry w Toronto.

Jednak Grange ostrzega, że ​​Sieci mogą nie zaakceptować oceny Raptorów, że mogą zaoferować Durantowi lepszy pakiet. Poza tym historia Grange idzie w parze z debiutantem roku w Toronto. Scotty Barnes Dostępne do tej pory.

Podczas gdy Raptorzy zachowują swoje przyszłe wybory do draftu, mają kilku solidnych weteranów z dobrymi kontraktami, w tym All-Stars. Fred VanVleet I Pascal Siagamjak również OG Anunobi I Gary Trent Junior – Nie wiadomo, czy uda im się zawrzeć umowę z Durantem bez stawiania Barnesa na stole.

„To pytanie o miliard dolarów”. Źródło powiedziało Grange.

Więcej informacji o Durant tutaj:

  • W ostatnim odcinku podcastu Hoop Collective ESPN (Link do filmu), Tim Bontemps powiedział, że wierzy, że Durant „uważa, że ​​Toronto jest w grze” podczas loterii, podczas gdy Brian Windhorst powiedział, że nadal tak uważa. Słońca Ulubione, ponieważ rzadko kiedy supergwiazdy nie chodzą tam, gdzie chcą.
  • Windhorst (Link do filmu) słyszał Pelikany Zobacz Główny Trener Willie Green — asystent w Golden State w latach Durant’s Warriors — jako atut w poprzednim pościgu za MVP. Jak wyjaśnia Windhorst, jest nadzieja, że ​​jeśli Netom spodoba się to, co oferują Pelikany, Green skorzysta z okazji, by sprzedać Duranta w Nowym Orleanie.
  • Nowy Orlean został wymieniony jako potencjalne miejsce lądowania Durant, Scott Kushner z NOLA.com Zastanawia się, czy? Pelikany 34-latek powinien kontynuować poważnie.
  • W swoim najnowszym ujęciu sytuacji Duranta, Michael Scotto z HoopsHype Potwierdzenie, że Sieci chcą więcej Deandre Ayton I Mikal Mosty W handlu z Słońca I mówi które Ciepło Pakiet zbudowany wokół Bohater Tylera „Sieci nie rysują tego, czego chcą”.
  • Scotto pisze, że Brooklyn poszukuje najlepszych aktywów dla drużyn, w tym All-Stars, wschodzących młodych graczy oraz „znacznych” niechronionych typów draftów i transferów.
READ  Jak ESPN został wysłany do korkociągu przez nagły upadek Damara Hamlina

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *