Początkujący z Oklahoma City Thunder Chet Holmgren opuści sezon NBA 2022-23 z powodu kontuzji stopy w meczu NBA

Nowicjusz w Oklahoma City Thunder Chet Holmgren Zespół ogłosił w czwartek, że opuści sezon 2022-23 z powodu kontuzji prawej stopy Lefranka.

Holmgren, który w tegorocznym drafcie NBA zajął drugie miejsce w klasyfikacji generalnej, doznał kontuzji w sobotę podczas obrony James Lebron Na krótkiej przerwie podczas profesjonalnego meczu w Seattle.

„Jesteśmy z pewnością rozczarowani Chetem, zwłaszcza biorąc pod uwagę podekscytowanie, jakie odczuwał, gdy w tym sezonie uderza w ziemię ze swoimi kolegami z drużyny” – powiedział w oświadczeniu dyrektor generalny Thunder, Sam Priesty. „Wiemy, że Chet ma przed sobą długą karierę w naszej organizacji i społeczności Oklahoma City. Jedną z rzeczy, które wywarły na nas największe wrażenie podczas procesu selekcji Cheta, była jego determinacja i koncentracja. Przewidujemy, że ta sama wytrwałość pomoże mu przejść w tym czasie, gdy pracujemy razem i wspieramy go w jego rehabilitacji.”

Holmgren był jednym z graczy NBA, którzy wzięli udział w wydarzeniu CrawsOver Pro-Am, wraz z Jamesem, Jason TatumNr 1 ogólnie Paulo BancheroA Godność Murray A Aaron Gordon.

Mecz został odwołany w drugiej kwarcie z powodu warunków na stadionie. Niezwykle mokry dzień w Seattle z wypełnionym tłumem powodował częste mokre plamy i kondensację.

7-stóp-1, 195-funtowy Holmgren miał średnio 14,0 punktów i 8,4 zbiórek w pięciu meczach dla Team Thunder na początku tego roku w Las Vegas Summer League.

READ  Rafael Nadal wycofuje się z Wimbledonu z powodu kontuzji, posyłając Nicka Kyrgios prosto do finału

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.