Podsumowanie plotek: AEW Optimistic o punk i elita, rola MJF, Nakamura NXT

Spekulowanie na temat plotek na temat profesjonalnego wrestlingu jest ulubioną rozrywką wielu fanów, być może ustępującą jedynie rzeczywistemu oglądaniu meczów. W tej codziennej rubryce przyjrzymy się najnowszym plotkom wywołanym przez profesjonalny młyn plotek wrestlingowych.

Ważne przypomnienie: plotki to tylko plotki. Nic z tego nie zostało potwierdzone jako fakt, to po prostu krąży wokół profesjonalnego młyna plotek wrestlingowych. Śledzimy dokładność plotek w cotygodniowej funkcji o nazwie Rumor Look Back, którą możesz znaleźć tutaj. Pamiętaj, weź to wszystko z przymrużeniem oka.

Dzisiejsze plotki:

  • W swoim raporcie podkreślając Uwolnij lodową stalA wybór walkiŹródła AEW powiedziały, że odejście Steele’a było „irracjonalną decyzją” i spekulowały, że po tym wydarzyłoby się to szybko Wszyscy są na zewnątrz Gdyby nie możliwość Działania prawne.
  • Ten raport mówi również, że inni zaangażowani w: Awantura po PPV Są „bardziej w kontakcie” z AEW niż kiedyś krótkoale nie jest jasne, z czym to się wiąże.
  • Niektórzy to przyjmują, wydanie Steele’a i wydanie w tym tygodniu dynamit Punk wystąpił (w pakiecie wideo ROH Champions) i Elite Men (Tony Schiavon rozpoznał Omega Kenny i Young Bucks jako inauguracyjnych mistrzów Trylogii) po raz pierwszy od tego czasu Wszyscy są na zewnątrz Jak znaki, śledztwo może się skończyć. Istnieje nawet pewien optymizm, że mogą wkrótce wrócić – chociaż Fightful podkreślał, że jego źródła były „niejasne” po powrocie, prawdopodobnie brakuje kontekstu w ostatnich rozmowach z Punk & The Elite.
  • na mnie Zapasowy obserwator radiowyDave Meltzer powiedział, że MJF nie chciał zmienić się w dziecinną twarz.
  • Po pojawieniu się w marce w tym tygodniu, PW wewnątrz Raporty wskazują, że Shinsuke Nakamura pojawi się dodatkowo na NXT w nadchodzących tygodniach.
  • WWE niedawno wprowadziło kilka interesujących marek: „Lyra Valkyria” dla zapaśnika i „NXT Deadline” dla show.
READ  Jimmy Fallon prosi Elona Muska o pomoc w pokonaniu #RIPJimmyFallon – The Hollywood Reporter

Jeśli słyszałeś jakieś ciekawe plotki, które chciałbyś dodać, możesz je zamieścić w sekcji komentarzy poniżej. Pamiętaj tylko, że są to plotki i nie zostały potwierdzone jako fakt, więc proszę, potraktuj to jako takie. I sprawdź cotygodniowe plotki, spójrz wstecz tutaj Aby śledzić, jak prawdziwe są plotki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.