Potencjalni kandydaci do zastąpienia Grega Romana na stanowisku koordynatora ofensywy Ravens

Po czterech sezonach w Baltimore, Greg Roman Nie powróci jako koordynator ofensywy Ravens.

Teraz z niepewnością Najechanie kursorem na przyszłego rozgrywającego Lamara Jacksona w BaltimoreTrener John Harbaugh po raz pierwszy od stycznia 2019 roku będzie musiał znaleźć nowego rozmówcę.

„To będzie bardzo pożądana praca” – powiedział na czwartkowej konferencji prasowej na koniec sezonu. „To jedna z najlepszych prac piłkarskich na świecie. Wszyscy będą chcieli tej pracy, więc nie mogę się doczekać, aby zacząć. … Zarzucimy szeroką sieć, spojrzymy daleko, szeroko i blisko. Uzyskamy najlepsze wyniki z tego, co staramy się osiągnąć, a on będzie wysoko wykwalifikowanym kandydatem.

Oto ośmiu możliwych kandydatów do zastąpienia języka rumuńskiego, wymienionych w porządku alfabetycznym.

Joe Brady, trener Buffalo Bills

Brady był wschodzącą gwiazdą, kiedy dołączył do sztabu Carolina Panthers Matta Rhule’a jako koordynator ofensywy w 2020 roku. W poprzednim roku zdobył nagrodę Broyles Award w LSU i został uhonorowany jako asystent trenera futbolu uniwersyteckiego za swoją pracę jako koordynator gry podań Tygrysów i trener szerokich odbiorników. . Prowadzeni przez rozgrywających Joe Burrowa oraz Ja’Marra Chase’a i Justina Jeffersona, LSU osiągnęło wynik 15-0, zdobyło tytuł mistrza kraju i zdobywało średnio 48,4 punktu na mecz, pokonując obronę dzięki rozproszonemu atakowi wspieranemu przez koncepcje ofensywne Zachodniego Wybrzeża.

W Karolinie Brady walczył o powtórzenie swojego sukcesu z Teddym Bridgewaterem, Camem Newtonem i Samem Darnoldem. Pokazało to również jego brak doświadczenia w grze; Pantery zajęły 21. miejsce pod względem skuteczności ofensywnej w 2020 roku, Według Football Outsidersi byli na 31. miejscu, kiedy Brady został zwolniony w grudniu 2021 r. Bridgewater skrytykował później Brady’ego i franczyzę za brak przygotowania w obliczu pośpiechu i sytuacji w czerwonej strefie.

Brady wylądował w zeszłym sezonie w Buffalo, gdzie Josh Allen i koordynator ofensywy Ken Dorsey pomogli pogodzić się z odejściem Briana DaPaula. Według Football Outsiders The Bills zakończyli sezon zasadniczy za zaledwie Kansas City Chiefs pod względem skuteczności podań, najwyższej od czasu przybycia Allena.

Brian Johnson, główny trener Philadelphia Eagles

Podczas swoich 13 lat jako dzwoniący i trener pozycji, Johnson pomógł rozwinąć dwóch najlepszych rozgrywających w NFL: Jalena Hurtsa z Eagles i gwiazdę Dallas Cowboys, Daka Prescotta. Hurts został MVP ligi w swoim drugim roku pracy z Johnsonem, podczas gdy Prescott, trzygwiazdkowy rekrut z liceum, zdobył wyróżnienia All-Southeastern Conference w stanie Mississippi w ciągu ostatnich dwóch lat z nim.

READ  Czego Connor Beddard może się spodziewać jako numer 1 w drafcie NHL? Toews, McDavid i inni udzielają porad

Johnson ma również doświadczenie jako koordynator. Przestępstwo rozprzestrzeniania się na Florydzie w 2020 r., Które koordynował, zajęło czwarte miejsce w kraju pod względem skuteczności, Według indeksu siły piłki nożnej ESPN.

Johnson odbył już rozmowy kwalifikacyjne na stanowiska koordynatora ofensywy. Green Bay Packers rozważali go w zeszłym sezonie i mówi się, że jest kandydatem na wolne stanowisko New York Jets. Jeśli koordynator ofensywy Eagles, Shane Steichen, zgodzi się na stanowisko głównego trenera w tym sezonie, Johnson może zostać i go zastąpić.

T. Martin lub George Godsey, asystenci trenerów Ravens

Obaj są zaznajomieni z ofensywą Ravens, a także mają doświadczenie w grze – Martin jest w południowej Kalifornii, a Godsey w NFL, gdzie służył jako koordynator ofensywy dla Houston Texans (2015-16) i współkoordynator ofensywy dla Miami Dolphins (2021) ).

Subskrybuj alerty

Otrzymuj ważne powiadomienia
Informacja z flagi

Martin, który dołączył do Ravens jako trener szerokich odbiorników w 2021 roku, walczył o utrzymanie swojego wczesnego sukcesu w USC przez trzy sezony jako koordynator. Atak trojanów spadł z 12. miejsca pod względem skuteczności ofensywnej w 2016 r., Według FPI ESPN, na 24. na 67. miejsce.

Godsey, który został mianowany trenerem finałów w zeszłym sezonie, nadzorował przestępstwa w Teksasie, które zakończyły się na 25. i 30. miejscu pod względem ogólnej skuteczności, według Football Outsiders, od 2015 do 2016 roku. Tymczasem Dolphins zajął 24. miejsce w swoim pierwszym roku jako współkoordynator.

Todd Monken, koordynator ofensywy w Georgii

Monken ma za sobą jeden z najbardziej dominujących występów w historii piłki: zwycięstwo 65-7 nad Texas Christian w College Football Playoff National Championship, w których Georgia zanotowała 589 jardów, 32 pierwsze upadki i dziewięć przyłożeń. Bulldogs zakończyli sezon na drugim miejscu w kraju pod względem skuteczności ofensywnej, według FPI ESPN, drugi rok z rzędu.

READ  Novak Djokovic gotowy do pominięcia French Open i Wimbledonu ze względu na swoje stanowisko w sprawie szczepień, powiedział BBC w wywiadzie w aparacie

Jeszcze bardziej imponujące jest to, że Monken’s zmienił Georgię w ofensywną potęgę bez przytłaczającego talentu. Bulldogs mieli dwóch ofensywnych graczy w pierwszej setce w zeszłorocznym drafcie, a mają tylko trzech Miejsce wśród 100 najlepszych potencjalnych klientów ESPN Projekt wejścia w tym roku. Rozgrywający Stetson Bennett, zdobywca tytułu najcenniejszego gracza CFP, jest byłym zawodnikiem, który ma zostać wybrany później.

Ofensywa Moncken w Georgii, podobnie jak ofensywa Romana w Baltimore, opierała się na jej utalentowanych ciasnych końcówkach i solidnych biegach. Ale zanim udał się do Georgii w 2020 roku, Monken zorganizował również produktywne naloty NFL, które w dużej mierze polegały na trzech formacjach szerokiego odbiornika. Według Football Outsiders, od 2016 do 2018 roku, przez trzy sezony Monkena jako koordynatora ofensywy Tampa Bay, Buccaneers nigdy nie zajęli miejsca wyższego niż 11. pod względem skuteczności podań. I to z Jamesem Winstonem i Ryanem Fitzpatrickiem jako najlepszymi rozgrywającymi.

Frank Reich, były trener Indianapolis Colts

Reich stara się o kilka stanowisk głównego trenera, mając już za sobą wywiady z Arizona Cardinals i Carolina Panthers. Ale była gwiazda Maryland pojawiła się również jako potencjalny kandydat na koordynatora ofensywy Los Angeles Rams i Los Angeles Chargers.

Reich był koordynatorem ofensywy w San Diego Chargers w latach 2014-2015 i Philadelphia Eagles w latach 2016-2017. Pomógł rozgrywającemu Eagles Carsonowi Wentzowi zdobyć tytuł All-Pro tylko w drugiej drużynie w swoim drugim sezonie NFL, a następnie utrzymał tytuł Ofensywa w Filadelfii na dobrej drodze, a Nick Foles wspiera go, prowadząc Super Bowl.

Reich osiągnął bilans 40-33 jako główny trener Indianapolis, prowadząc Colts do dwóch występów w play-offach w ciągu czterech sezonów, ale walczył o elitarne uderzenie po tym, jak rozgrywający Andrew Luck przeszedł na emeryturę. Atak Indianapolis łączył koncepcje z systemów między ligowych i polegał na ciasnych końcówkach i szybkości, aby zyskać przewagę nad przeciwnikami.

Bobby Słowik, koordynator gry podań San Francisco 49ers

Pomimo przejechania trzech rozgrywających, w tym Brocka Purdy’ego z siódmej rundy w drugiej połowie sezonu, według Football Outsiders 49ers zajęli trzecie miejsce w NFL pod względem skuteczności podań.

Ich ofensywa podań, zbudowana na schemacie rozległym Shanahana i wspierana przez być może najbardziej utalentowaną grupę graczy NFL, pomaga rozgrywającym w przestrzeni po złapaniu. Jimmy Garoppolo zajmuje pierwsze miejsce w NFL pod względem liczby jardów na ukończenie (7,0), Według odniesienia Pro FootballPurdy zajął trzecie miejsce (6,2).

Bobby Slowik jest synem Boba Slowika, byłego koordynatora obrony NFL. Przed dołączeniem do 49ers w 2017 roku jako trener kontroli jakości obrony, pracował jako analityk w Pro Football Focus.

Matt Weiss, koordynator ofensywy i trener rozgrywających w Michigan

Program Jima Harbaugha w Michigan był poligonem doświadczalnym dla Mike’a McDonalda, byłego asystenta trenera Ravens, który pomógł zmienić obronę Wolverines w 2021 roku, zanim w zeszłym roku wrócił jako zastępca koordynatora dla Martindale’a Dona „Wink”. Teraz Weiss może również znaleźć drogę powrotną do Baltimore, gdzie przez ponad dekadę pracował jako asystent trenera i asystent trenera.

Według FPI ESPN Weiss dzielił obowiązki w zeszłym sezonie z Sherrone Moore, pomagając poprowadzić ofensywę Wolverines, która zajęła 12. miejsce w Football Bowl Subdivision pod względem skuteczności. Mecz naziemny w Michigan zawierał elementy ataku Ravens napędzanego przez rozgrywającego, w tym opcje odczytu i koncepcje wykresów luk.

Weiss, asystent trenera rozgrywających Ravens przez dwa sezony, pomagał również instalować pokoje rozgrywających Wolverines. Cade McNamara zdobył tytuł All-Big Ten w trzeciej drużynie w 2021 roku, a JJ McCarthy zdobył tytuł drugiego zespołu w całej konferencji jako student drugiego roku w zeszłym sezonie.

Ostatnie kłopoty prawne mogą skomplikować kandydaturę Weissa, w każdym razie. Został umieszczony na urlopie, według Michigan Athletic Department, ponieważ wydział policji szkolnej bada „raport o przestępstwie związanym z dostępem do komputera”, który miał miejsce w grudniu w obiekcie piłkarskim drużyny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *