Powiedzieliśmy ci, żebyś nie pokładał nadziei w obchodach 25-lecia Parsona

Aktualizacja: Nienawidzimy tego mówić, ale Mówiliśmy ci tak. Przepływ na 25. rocznicę Persony był krótki, a jeśli liczysz na prawdziwe wiadomości o grach postaci, nie jest to zbyt słodkie. Sześciopółminutowa transmisja ujawniła trochę towarów wraz z wiadomością, że nadchodzący koncert Persony będzie transmitowany na całym świecie – chociaż aby go obejrzeć, musisz kupić bilety. Zamieściliśmy powyższy film, jeśli chcesz poznać szczegóły.

Morał tej opowieści? Nigdy nie oczekuj niczego – zwłaszcza jeśli chodzi o Atlusa.

(Chociaż, żeby być uczciwym, trochę towarów on jest bardzo dobrze…)


Oryginalna historia: Persona 4 Złota Wreszcie przeniesiony na PS4 lub PS5?! Nowa gra Persona Arena z Persona 5 Postacie?! Persona 6?! nie. nie. Nawet o tym nie myśl. Poważnie, weźcie wszystkie swoje nadzieje związane z nadchodzącym strumieniem z okazji 25. rocznicy Persony i wyrzućcie je do kosza – ponieważ się nie spełnią.

Cóż, pomijając to, przejdźmy do faktów. Później tego samego dnia, począwszy od godziny 12:00 czasu PST – czyli tutaj w Wielkiej Brytanii jest godzina 20:00 – Atlus organizuje transmisję na żywo z okazji 25. rocznicy Persony (możesz Obejrzyj na YouTube). Ta konkretna transmisja jest skierowana do fanów Western Persona, co jest rzadkością, ale znowu nie będziemy się do niej angażować, oczekując żadnych znaczących wiadomości na temat gry.

Transmisja będzie podkreślać „globalne towary i wydarzenia” — nie ma wzmianki o reklamach, grach ani niczym, co może trafić na nagłówki na tej stronie. Z pewnością nie wiemy, jakie są „wydarzenia” – może, jeśli będziemy mieli niesamowite szczęście, później będzie jakiś wielki koncert lub coś takiego – ale prawdopodobnie ma to związek z nadchodzącymi koncertami Persony.

Jednak obejrzymy tę transmisję (to nasza praca!) i na pewno zgłosimy wszystko, co faktycznie odnosi się do gier na PlayStation. Ale założymy się, że to będzie spokojna noc.

READ  Współzałożyciel Riot Games, Mark Merrill, jest nowym szefem ds. gier w studiu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *