Prezentacja Pokémon 2022: Kiedy i jak ją oglądać

Nowe Pokémon Presents zostaną wyemitowane w środę, 3 sierpnia, a The Pokémon Company obiecuje nowe szczegóły dotyczące aplikacji mobilnych franczyzy i nadchodzących głównych gier. szkarłatny pokemon A Pokemon fioletowy.

Najnowsze prezenty Pokémon rozpoczną się o 9:00 EDT / 6:00 PDT i mają trwać około 20 minut, zgodnie z japońskim kontem Pokémon na YouTube.

szkarłatny pokemon A Fioletowy To oczywiście wielka atrakcja. Jest właścicielem Game Freak, The Pokémon Company i Nintendo ujawnił się trochę Szczegóły są już w drodze na temat nowych gier, które trafią na Nintendo Switch w listopadzie. wiemy karmin A FioletowyPrzystawka (Sprigatito, Fuecoco i Quaxly), trzy fajne nowe Pokemony (małyA by zobaczyć Ciebiei Pawmi) oraz dwa nowe legendarne Pokémony (Croydon i Meridon). I tak, będzie seksowni profesorowiei rodzaj podróży w czasie, ale nadal nie wiemy karmin A FioletowyNowa nazwa regionu, np. Pod koniec pokazów Pokémon w środę spodziewamy się dowiedzieć się więcej.

Jeśli chodzi o nowości w aplikacjach Pokémon, może to oznaczać aktualizacje Pokemon GoA pokemony łączcie sięA Mistrzowie Pokemonów PoprzedniA Pokemon Cafe Remixi Dom Pokémonów. Jest też długa szansa: długo oczekiwana aktualizacja projektu vaporware Pokemon spać.

READ  Istnieje naukowy powód, dla którego zawodnicy Elden Ring kopią ci tyłek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *