Prezenter wiadomości z Los Angeles, Mark Meester, zwolniony po wezwaniu KTLA – Ostateczny termin

Mark Master został wyrzucony z Los Angeles TV KTLA dni po komentarzu Za publiczne wywoływanie przełożonych za sposób, w jaki traktowali gospodarza Lynette Romerowyjechać.

według Los Angeles TimesDyrektor Generalna KTLA Janene Drafs ogłosiła podczas spotkania w redakcji, że Mester został zwolniony. lokalny Strona prezentera KTLA Teraz przekierowuje do strony zespołu informacyjnego, na której Mester również nie jest już wymieniony.

W zeszłym tygodniu Sam Rubin wszedł na antenę, aby przeczytać oświadczenie KTLA, w którym ogłosił, że długoletnia prezenterka wiadomości Lynette Romero opuściła stację.

„Po prawie 24 latach Lynette Romero, nasza przyjaciółka Lynette, zdecydowała się odejść od zamieszczania porannych wiadomości na rzecz weekendu” – czytał Robin. „Kierownictwo KTLA miało nadzieję, że zostanie tutaj przez całą swoją karierę i KTLA ciężko pracowało, aby tak się stało, ale Lynette postanowiła skorzystać z innej możliwości gdzie indziej”.

Romero nie był w stanie pożegnać się z widzami i nie było na jej cześć pożegnalnego pakietu wideo, co rozwścieczyło wielu jej lojalistów.

Meester, który wraz z Romero był współgospodarzem wiadomości, pojawił się na antenie, aby pożegnać się z przyjaciółką i życzyć jej powodzenia w nowej możliwości biznesowej, i zawołał KTLA o sposób, w jaki ogłoszenie zostało potraktowane.

„To, czego doświadczyli widzowie, było niegrzeczne, było trudne, nie pasowało i bardzo nam przykro” – powiedział Meester. „Chcę też przeprosić Lynette Romero, bo tak bardzo cię kocham, Lynette. Naprawdę jesteś moją najlepszą przyjaciółką. Nie zasługujesz na to, co ci się przydarzyło w środę”.

Pan będzie później zawieszony w obowiązkach Kiedy KTLA podjął później decyzję o zerwaniu z nim więzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *