Programowalna skrzynka rezystancyjna | hakkaday

W przypadku typowych projektów elektronicznych większość z nas ma gdzieś na stole narzędziowym stos rezystorów o różnych wartościach. Istnieją różne sposoby ich organizowania w celu łatwego dostępu i identyfikacji, ale dla rzeczywistej wydajności można użyć wbudowanej skrzynki zastępczej rezystancji, aby szybko zmienić wartości rezystancji w jednym punkcie obwodu. Jak dotąd wydaje się to być punktem kulminacyjnym szybkiego doboru rezystorów o różnych rozmiarach, Ale dzięki temu antyprogramującemu bankowi Dostępna jest teraz lepsza opcja.

W przeciwieństwie do tradycyjnej skrzynki zastępczej lub skrzynki kontraktowej, która wykorzystuje przełączniki lub pokrętła do wyboru rezystorów o różnej wartości w zestawie zacisków, ta jest programowalna i zamiast tego wykorzystuje szereg uszczelnionych przekaźników. Nie na tym funkcje się kończą. Jest również wyposażony w wewnętrzny obwód kalibracyjny, który uwzględnia rezystancję styków przekaźnika i wewnętrznych przewodów, aby zapewnić bardzo dokładną wartość rezystancji na ich zaciskach. Można go również ręcznie skalibrować w celu uwzględnienia temperatury lub innych czynników.

Jak na często pomijany sprzęt testowy, to urządzenie zdecydowanie pasuje do czegoś, czego do tej pory nie wiedzieliśmy, że jest nam potrzebne. pomimo pudełka do wymiany rezystorów cyfrowych Czy rzeczy, które pokazaliśmy w przeszłości, możliwości łączności i kalibracji tego urządzenia sprawiają, że jest ono interesujące.

READ  Sport, skórzany link, pętla, powyżej 25 USD

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.