Przedmeczowy komentarz Herbstreita na temat Notre Dame vs Marshall staje się wirusowy

Podczas gdy MarshallJego zwycięstwo nad numerem 8 Notre Dame W sobotnim South Bend wydaje się, że pojawił się znikąd, tak nie było w przypadku jednego analityka.

W „College Gameday” przed sobotnim startem składu, analityk ESPN Kirk Herbstreet ostrzegł Marshalla, że ​​walczący Irlandczycy będą mieli ciężkie chwile, podczas gdy reszta załogi była sceptyczna, czy Thunder Flock będzie w grze.

Marshall Notre Dame ma to dziwne uczucie we wrześniu [where] Możesz ustawić go w trzeciej kwarcie, a on ma 20-17” – powiedział. „Marshall mógłby strzelić gola”.

I jak zwykle Herbstreet miał rację. Marshall postawił na Notre Dame 26 punktów, w tym 14 w czwartej kwarcie, mimo wejścia do gry z 20,5-punktową przewagą.

READ  Draymond Green podziela frustrację z powodu słabych wyników drogowych Warriors