PS5 Pro i Xbox Series X/S Dalej: Pogłoski wyjaśnione

Kontrolery Xbox Series S obok kontrolera PS5 na czerwonym tle.

zdjęcie: Diego Tomazini (walka o akcje)

Wygląda na to, że obecna generacja konsoli to dopiero zacząłemJednak pewien zakątek internetu spędził sporą część tego tygodnia na obsesji na punkcie następnej iteracji, rzekomo aktualizacji sprzętu średniej generacji PlayStation 5 Sony i Xbox Series X/S Microsoftu. Cały szum jest spowodowany wydarzeniem organizowanym przez TCL, jak po raz pierwszy zgłosiłem Polski serwis informacyjny Sprzęt ochrony osobistej.

Ta obecna generacja konsol została oficjalnie wprowadzona na rynek w listopadzie 2020 r., a Microsoft wypuścił nie jedną, ale dwie konsole nowej generacji. Xbox Series X to okręt flagowy, który może renderować gry w rozdzielczości 4K i odtwarzać je z szybkością 60 klatek na sekundę. Wraz z Series X pojawił się mniejszy Xbox Series S (choć nie jest w stanie osiągnąć 4K, nadal jest Niezawodna mini maszyna do gier zręcznościowych). Dwa dni później Sony wypuściło dwa modele konsoli nowej generacji, PS5. Oba urządzenia mają identyczne specyfikacje i mogą pasować do celu 4K60 serii X. Jedyna różnica? Jeden ma napęd, drugi nie.

Przepraszam, przepraszam, zwolnij ponownie. Dlaczego mówimy o nowszych konsolach nowej generacji? Nie da się ich dziś wyciągnąć!

masz rację! Dziękuję za liczba zmiennychW tym roboty, ciągłe niedobory półprzewodników i ogólne problemy produkcyjne, które towarzyszą pandemii kapitalizmu – zakup konsoli nowej generacji Nadal pod górę. Chociaż Xbox Series S pojawia się regularnie w głównych sklepach detalicznych, dopiero niedawno Xbox Series X zaczął być łatwo dostępny, a w Nieregularne chwile w nim. Oba modele od PS5 wciąż nieuchwytny.

Tak, a sam czas wydaje się dość wczesny.

Jest i nie jest. Ostatnim razem „aktualizacja średniej generacji” pojawiła się około trzech lub czterech lat w generacji konsol. Ta sama generacja rozpoczęła się wraz z wydaniem PS4 i Xbox One w 2013 roku. Sony wydało aktualizację średniej generacji, PS4 Pro, w 2016 roku. W tym samym roku Microsoft wypuścił nowy model Xbox, Xbox One S, a następnie w 2017 roku z Xbox One X, biorąc pod uwagę niestandardową konwencję nazewnictwa dla flummox graczy do końca czasu.

Ja też nienawidzę.

że to niepotrzebnie mylącetak.

Czy otrzymamy PS5 Pro i jakakolwiek będzie nazwa następnej konsoli Xbox, czy jaka?

Na chwilę obecną nie potwierdzono premiery PS5 Pro ani nowego modelu konsol Xbox Series. Sony i Microsoft nie odpowiedziały na prośbę o komentarz w terminie do publikacji. Gwałtowna fala spekulacji w tym tygodniu była częściowo podyktowana czasem. Jeśli te maszyny mają być gotowe za rok lub dwa, w zależności od osi czasu ostatniej generacji, teraz (lub teraz-gniazdo) To byłby dobry moment, żeby zaciągnąć zasłonę. I Coroczny napór marketingowy nie jest tegorocznym E3 Zostało tylko kilka tygodni, począwszy od urządzenia kompresującego Sony 2 czerwca.

Ale większość dialogów była napędzana przez partię rozesłaną z wydarzenia TCL.

Zdjęcia z konferencji Wysłane przez Sprzęt ochrony osobistej, przedstawiający slajd zatytułowany „Generacje konsol do gier”, który ma promować „Wprowadzenie do produktu 2022” firmy TCL. Pod marką „gen 9.5” pojawiły się rzekome szczegóły dotyczące „PS5 Pro” i „New Xbox Series S/X”. (Te zdjęcia posłużyły jako podstawa do Serie od półwirusowy Media społecznościowe Posty.) Wymagał rozdzielczości wyjściowej 8K z szybkością klatek do 120 klatek na sekundę – nawiasem mówiąc, technicznie wykonalne w tej obecnej generacji konsol, Jeśli masz odpowiednią ofertę.

Nic nie wskazuje na to, by TCL miał jakiekolwiek pojęcie o planach sprzętowych Microsoftu lub Sony. Przedstawiciel firmy nie odpowiedział na prośbę o komentarz.

Czy przynajmniej dostaliśmy jakieś dobre memy?

Tak, oczywiście. Internet jak zwykle miał dzień w terenie. nie nudny Mem tygodnia trafia do:

To jest naprawdę piękne.

Prawidłowy? Naprawdę wiesz, że zgadywanie sięgnęło gorączki, gdy memy stają się tak wirusowe. Oczywiście plotki o aktualizacji średniej generacji krążyły prawie tak długo, jak trwa ta generacja. Najważniejsza trasa koncertowa odbyła się we wrześniu 2021 r., kiedy zakończył się kanał Moore’s Law Is Dead na YouTube Zasugerowałem PS5 Pro może wylądować w 2023 roku (cena naklejki 700 USD). Nie podsycało to memów w tym samym stopniu.

Ale teraz bez wątpienia czas jest naprawdę gorący. Poza dojrzałym oknem marketingowym i „dowodem” konferencji TCL, w dzisiejszych czasach jest sporo gier o dużym budżecie, które mogą cię ekscytować, Najnowsza fala opóźnień. Fajnie jest ekscytować się rzeczami. A jeśli fani wiedzą, że na najbliższym horyzoncie nie ma wielkich gier, łatwo jest wskazać porywający potencjał konsoli — nawet jeśli jest to tylko reklama.

Osobiście mi się nie spieszy, z wyjątkiem tego, że producenci konsol – co może brzmieć banalnie – powinni prawdopodobnie zapewnić graczom możliwość zdobycia istniejących modeli przed nowszą, prawdopodobnie droższą wersją. Dla mnie tak naprawdę jest tylko jedna wskazówka, że ​​nadszedł czas na aktualizację: kiedy plik PS5 zaczyna symulować silnik odrzutowy Za każdym razem, gdy próbuję się uruchomić Nasza ostatnia część 3.

READ  Przestańcie umieszczać graczy w grach na PC, które są już na Steam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *