Python otwiera 42 bramy do tytułu

Ponieważ kryzys graniczny nie spowodował wystarczających szkód, do Stanów Zjednoczonych przedostało się 2,5 miliona nielegalnych imigrantów. Joe Biden Zainaugurowana, teraz administracja pogorszy sytuację w postępie geometrycznym, deregulując minioną erę Trumpa.

ten Tytuł 42 PolitykaWdrożone przez administrację Trumpa podczas epidemii, aby umożliwić funkcjonariuszom granicznym szybką ewakuację imigrantów ze względów zdrowia publicznego, CDC ogłosiło w piątek, że zawiesi w przyszłym miesiącu.

Tytuł 42 to ostatnie narzędzie pozostawione przez funkcjonariuszy straży granicznej w celu zapobiegania nielegalnej migracji z ponad 150 krajów za południową granicą. Teraz spodziewają się podwoić lub potroić tę liczbę do 18 000 dziennie.

Wiemy, co to oznacza. Więcej tajnych lotów imigracyjnych odlatuje z południowej granicy do pobliskiego miasta.

Już teraz wznowiono loty czarterowe na lotnisko White Plains w Westchester, a po przerwie po raporcie The Post w październiku zeszłego roku samoloty migrantów lądowały kilka razy w tygodniu o północy i zrzucały setki migrantów. Podekscytuj się autobusami do miejsc w Nowym Jorku i sąsiednich stanach.

W przeciwieństwie do poprzednich, lądują teraz przed godziną policyjną na lotnisku i każdego tygodnia jest ich mniej. The Post zauważył, że samoloty w miastach takich jak Houston w Teksasie i Oklahoma City w Oklahomie w zeszłym roku wykluczały imigrantów z Jacksonville na Florydzie.

Z ogólnie dostępnych danych lotniczych wynika, że ​​loty czarterowe World Atlantic Airways zaczęły ponownie lądować na White Plains pod koniec lutego.

Samolot wystartował z Oklahomy, a administracja Bidena wierzyła, że ​​byli imigranci z południowej granicy, którzy przybyli do kraju autobusem.
Samolot wystartował z Oklahomy, a administracja Bidena wierzyła, że ​​byli imigranci z południowej granicy, którzy przybyli do kraju autobusem.
Krzysztof Sadowski

25 lutego, 11 marca, 19 marca i 21 marca loty linii World Atlantic Airways z El Paso do White Plains przez Houston wylądowały między 19:59 a 21:21.

4 i 26 marca samoloty World Atlantic Airways przyleciały z El Paso do White Plains przez Oklahoma City, lądując o 21:25 i 21:33.

Nie wiadomo, kto był na pokładzie, ale są to te same samoloty McDonnell Douglas MD-83 o tych samych numerach rejestracyjnych, licencjonowane przez Departament Zdrowia i Opieki Społecznej, po raz ostatni The Post obserwował nielegalnych imigrantów przelatujących nad White Plains. Rok.

READ  Boris Epstein, były doradca kampanii Trumpa, przyznał, że rok 2020 jest częścią spisku fałszywych wyborców.

To nie tylko White Plains. Samoloty imigrantów zza granicy podróżują przez cały kraj, ponieważ administracja próbuje poradzić sobie z powodzią na granicy, rozprzestrzeniając problem daleko i zamieniając każde państwo w państwo graniczne.

Autobusy czarterowe odjeżdżają z lotniska Westchester County.
Autobusy czarterowe odjeżdżają z lotniska Westchester County.
Krzysztof Sadowski
Joe Biden, Jill Biden
Liczba nielegalnych imigrantów wjeżdżających do Stanów Zjednoczonych pod nadzorem Bidena jest równa piątym co do wielkości mieście w kraju.
AP

Z rezultatem Tytuł 42Już rekordowe liczby mają eksplodować.

Nawet umiarkowani Demokraci uważają ten ruch za szalony. Senator z Zachodniej Wirginii. Joe Mancin i senator Arizony. Mark Kelly i Kirsten Cinema potępili plan zmiany tytułu 42.

Manchin opisał to jako „przerażającą decyzję… Tytuł 42 jest niezbędnym narzędziem w zwalczaniu rozprzestrzeniania się Govt-19 i kontrolowaniu napływu migrantów przez naszą południową granicę”.

„Mamy już do czynienia z bezprecedensowym wzrostem liczby migrantów w tym roku, a sytuacja pogorszy się tylko wtedy, gdy administracja zrealizuje politykę dotyczącą nagłówka 42. Nie jesteśmy ani w pobliżu gotowi, by poradzić sobie z tym napływem.

Już teraz liczba nielegalnych imigrantów wjeżdżających do Stanów Zjednoczonych jest równa piątemu co do wielkości mieście w kraju, gdy prezydent Biden zniósł ograniczenia czasowe Trumpa pierwszego dnia. Do czasu zakończenia wyborów uzupełniających będziemy mieli jeszcze 5 milionów.

Łącznie co najmniej 7 milionów, co odpowiada drugiemu co do wielkości mieście w kraju. Prawie wielkości Nowego Jorku. To tak, jakby importować całą populację Libii.

Od przyszłego miesiąca jest to numer, który będzie wpisywał się co roku, chyba że ktoś przejmie granicę kartelom.

Do czasu kolejnych wyborów prezydenckich, czyli do 2024 r., liczba nielegalnych Bidenów według tych stawek przekroczy 20 mln. To wzrost liczby ludności o 6% w ciągu kadencji Pythona Nielegalna migracja Sam, w kontekście powszechnej inflacji.

Jak pomieścić i nakarmić taki tłum? Czy szpitale, szkoły i więzienia radzą sobie z tym nieznanym przyjazdem bez żadnego planowania i przygotowania?

To największa katastrofa Pittona, a niektóre się wydarzyły.

READ  Euro spadło poniżej 0,99 USD po tym, jak Rosja wstrzymała dostawy gazu do Europy

Wrzucenie Huntera pod autobus nie wystarczy, by zniszczyć Joe

Łowca Biden Ron Klein, dyrektor naczelny jego ojca, nie lubił niedzielnego wywiadu z Georgem Stephanopoulosem z ABC.

Zapytany o śledztwo Delaware w sprawie interesów syna prezydenta, Klein wrzucił Huntera i jego wuja Joe Bidena pod autobus.

„Prezydent jest przekonany, że jego rodzina postąpiła właściwie. Ale znowu chcę wyjaśnić, to są działania Huntera i jego brata. Są to rzeczy osobiste. Nie skontaktowali się z prezydentem. Zdecydowanie są czymś, z czym nikt w Białym Domu nie jest zamieszany.

Powiedział Ron Klein, dyrektor generalny Joe Biden "Nikt w Białym Domu nie jest w to zamieszany" Na przesłuchaniu Wielkiego Jury w sprawie Huntera Bidena.
Ron Klein, dyrektor naczelny Joe Bidena, powiedział podczas przesłuchania przed Wielkim Jury w sprawie Huntera Bidena, że ​​„nikt w Białym Domu nie był w to zamieszany”.
Folia druciana

To jest linia partii, którą Washington Post i CNN pokazały jako papugi w ostatniej relacji z tej historii w zeszłym tygodniu.

Jasne, mówią, że dla Huntera brzmi to źle, ale nie ma to nic wspólnego z Joe Bidenem.

Niestety ta linia bezpieczeństwa nie została zbadana.

Zakres rozszerzył się o pytania związane z prezydentem, które zostały zbadane przez Morsellsa wychodzącego ze śledztwa w sprawie Huntera.

’Duży chłopak’

Uważa się, że świadkowie zeznający przed Wielkim Jury w Delaware zostali zapytani, czy wiedzieli, kto jest „wielką ręką”, zaszyfrowany w porzuconych e-mailach Huntera z laptopów i wiadomościach WhatsApp przekazanych FBI przez jego byłego partnera biznesowego, Tony’ego Populinsky’ego. W październiku 2020 r.

Populinsky twierdzi, że „wielkim facetem” jest Joe Biden.

Zgodnie z wiadomością e-mail na laptopie, napis „Big Guy” był odpowiedni, ponieważ miał on otrzymać 10% udziałów w spółce joint venture Huntera, a udziałowcy gotowali z chińską firmą CEFC.

„Hunter Biden nazywał swojego ojca „Wielkim Facetem” lub „Moim Przewodniczącym” i często odwoływał się do niego w celu uzyskania podpisu lub porady w sprawie różnych możliwych umów, o których dyskutowaliśmy” – napisał Populinsky w liście do The Post w październiku 2020 r. „Widziałem, jak wiceprezes Biden nigdy nie rozmawiał z Hunterem o swoim biznesie i widziałem na własne oczy, że to nieprawda, ponieważ to nie tylko biznes Huntera, mówią, że uporządkowali nazwisko Bidena i jego dziedzictwo.

READ  Kijowem wstrząsnęły wybuchy podczas rosyjskich ataków noworocznych

Dowód jest w laptopie Joe Biden Oczekiwano, że Hunter będzie płacił zyski z zagranicznych transakcji biznesowych Huntera, funduszy mieszanych, wspólnych rachunków bankowych i rachunków mieszkaniowych dla swojego ojca.

Hunter skarżył się, że musiał płacić ojcu „połowę” swojej pensji i „płacić wszystko za całą tę rodzinę przez 30 lat”.

Ale chociaż Klein i przyjaciele z mediów chcą wykluczyć dowody na udział Joe Bidena w programie infiltracji wpływów rodziny Joe Bidena, w tym w spotkaniach z zagranicznymi partnerami Huntera, nie wyjaśnił to prezydentowi.

Nie ma na świecie kraju, który nie uznałby za skorumpowany, gdyby miliony dolarów zostały przekazane synowi wysokiego urzędnika, nie robiąc nic.

„Powszechnie wiadomo, że ci, którzy są zainteresowani byciem ofiarą działań władz, płacą więcej pieniędzy dzieciom potężnych urzędników państwowych, które są skorumpowanymi próbami wpłynięcia na władze”, pisze prawnik z Manhattanu Francis Menton w Manhattan Contrarian. Blog.

„W sprawach dotyczących osób innych niż powiernicy, to, czy funkcjonariusz / rodzic „osobiście skorzystał” z płatności, czy „znane szczegóły” transakcji uważa się za niewłaściwe”.

Klein musi znaleźć lepszą odpowiedź.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *