Rachunki vs. Wynik Dolphins: Josh Allen, Buffalo pokonują kosztowne błędy, uciekają przed próbą Miami do historycznego zamieszania

Miami Dolphins, z pickiem w siódmej rundzie i rozgrywającym z trzeciego rzędu, Skylerem Thompsonem, przestraszyli Josha Allena i drugiego w rankingu Buffalo Billsa w trzeciej kwarcie, ale faworyci Super Bowl utrzymali zwycięstwo 34-31 Super Bowl. Wild Card Weekend awansuje do rundy dywizji AFC. Wyskoczyli na wczesne prowadzenie 17-0, ale wrócili do przewagi 34-24, zanim kluczowa strata na 2:22 do końca meczu wymusiła porażkę.

Dolphins zmierzyli się z trzecim i 1 z własnych 48 po ukończeniu 14 jardów od Thompsona do szerokiego odbiorcy Jaylena Waddle’a. Zaczęli biec środkiem bez żadnego zysku, a potem wybuchł chaos. Gdy zegar meczowy się skończył, Miami walczyło o złapanie piłki, ale gra została przerwana po tym, jak Thompson pstryknął piłkę. Udał się do Tyreek Hill. Jednak gra nigdy się nie liczyła, a podanie Thompsona na czwartym i szóstym miejscu zostało wyrwane z rąk Mike’a Gesickiego, kończąc szansę Miami na remis w drugiej co do wielkości porażce w fazie playoff w erze Super Bowl. rozpościerający się.

The Bills weszli do niedzielnego meczu jako 14-punktowi faworyci, najwięcej w historii rundy z dziką kartą (od 1978 r.), i wyglądali dobrze wcześnie, zdobywając 17 kolejnych punktów: podanie Allena na przyłożenie do ścisłej końcówki Dawsona Knoxa, 12-jardowy bieg przyłożenie przez biegnącego Jamesa Cooka. Wynik i rzut z gry z 33 jardów przez kickera Tylera Bassa. Drugie przyłożenie nastąpiło po tym, jak Thompson został przechwycony przez Deana Marlowe’a, który zastąpił kontuzjowaną Tamar Hamlin.

Dolphins zebrali się, aby objąć prowadzenie 20-17 i 24-20, ale Allen przywrócił Bills pomimo trzech strat – dwóch przechwytów i fumble. W niedzielę był to jego pierwszy mecz z trzema rotacjami od 10. tygodnia, w którym Bills przegrał u siebie 33-30 po dogrywce z Minnesota Vikings.

Allen w końcu zszedł z maty i odbił się, rzucając przyłożenia jeden po drugim, w tym sześć i pół wyniku dla niedawno odzyskanego Beasleya i uderzenie z 23 jardów dla Gabe’a Davisa. Allen skończył z 352 podaniami, trzema przyłożeniami i dwoma przechwytami przy podaniach 23 z 39, co dało mu czwarty mecz play-off w karierze z ponad 300 jardami. Wszyscy inni w historii Bills remisowali w czterech takich meczach.

READ  Sześć osób zostało rannych w katastrofie helikoptera turystycznego na wulkanie na hawajskiej wyspie

Dzięki wygranej Bills są w stanie poczekać i zobaczyć, kto będzie ich kolejnym przeciwnikiem w rundzie dywizji. Jeśli szósty rozstawiony Baltimore Ravens pokona trzeciego rozstawionego Cincinnati Bengals w niedzielę wieczorem, czwarty rozstawiony mistrz AFC South Jacksonville Jaguars pojedzie do Buffalo.

Jeśli jednak Bengalowie zajmą się biznesem przeciwko Ravens bez Lamara Jacksona, w przyszłym tygodniu zmierzą się z Bills w rundzie dywizji. Dolphins wciąż szukają swojego pierwszego zwycięstwa w fazie playoff od sezonu 2000, drugiej najdłuższej aktywnej suszy od czasu oczekiwania Detroit Lions od sezonu 1991.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.