Raiders 2023 Phantom Project 3.0: Kto powinien być celem po dwóch powtórkach?

Po raz ostatni w sezonie NFL Draft włączyliśmy symulator, założyliśmy maski Dave’a Zieglera i Josha McDanielsa i postanowiliśmy jak najlepiej wykorzystać 12 typów Raiders.

Typy draftu Raiders

okólnik On wybiera Całkowity notatki

1

7

7

2

7

38

3

7

70

3

37

100

gigantów

4

7

109

5

6

141

5

9

144

od jastrzębi

5

39

174

wyrównawczy

6

27

204

kowbojów

6

37

214

wyrównawczy

7

3

220

z kardynałów

7

14

231

od Patriotów

Próbowaliśmy wymienić Cardinals na trzecie miejsce i wybór jako rozgrywający, ale nie mogliśmy dojść do porozumienia. Ponieważ Bryce Young, CJ Stroud i Anthony Richardson wypadli z planszy na siódmym miejscu, koncentrujemy się na badaniu możliwości wymiany.

The Beast Dane’a Bruglera, kompletny przewodnik po NFL Draft 2023, jest już dostępny.

Teksas wysłał nam typy nr 12 i 65, aby dostać się do numeru 7 i zwerbować defensywnego dróżnika Georgii, Jalena Cartera. Następnie wymieniliśmy się ze Steelers, aby awansować z 12. na 17. miejsce i otrzymać dodatkowy wybór w trzeciej rundzie (#80). Po zwiększeniu naszego kapitału draftu z 12 typów draftu do 14 typów draftu — w tym sześciu w pierwszej setce — zabraliśmy się do pracy nad dokonaniem pierwszego wyboru systemu w pierwszej rundzie.

Chociaż staraliśmy się osiągnąć konsensus w sprawie wszystkich wyborów, po prostu nie mogliśmy się tam dostać, w tym w pierwszej trójce.

Głębiej

Przewodnik Las Vegas Raiders NFL Draft 2023: typy, prognozy, kluczowe potrzeby

Runda 1, wybierz 17

Nolan Smith, Edge, Georgia | Joy Porter Jr., CB, Penn State

trzcinowy: Popychacz krawędzi nie jest „potrzebą” z Maxxem Crosbym i Chandlerem Jonesem na liście, ale Smith był po prostu zbyt utalentowany, by go przegapić. Jest mniejszy przy 6 stopach i 238 funtach, ale szczyci się wyjątkową siłą i elitarnym obrońcą, a także szybkością, atletyzmem i wybuchowością, które dają mu szansę na bycie sprinterem. W tym sezonie będzie miał tylko 22 lata i mógłby spędzić sezon służąc jako trzeciobazowy, ucząc się sztuczek od Jonesa i Crosby’ego. Raiders mogliby wycofać się z kontraktu Jonesa w 2024 r. – dostaliby tylko 7,2 miliona dolarów martwych pieniędzy, gdyby go wycięli lub wymienili – co otworzyłoby drzwi Smithowi do przejęcia pełnoetatowej pozycji wyjściowej naprzeciwko Crosby’ego.

bulgotać: Nie jestem pewien, czy Smith będzie tam 17-go, a mimo to chcę mieć gracza narożnego. Mój fanatyk rekrutacji, Devon Witherspoon z Illinois, mógł zająć 7. miejsce, a ja wolę typy Porter Plus od Christiana Gonzaleza z Oregonu. Porter nie jest tak szybki jak Gonzalez, ale jest wysoki, lepki w kryciu, dobrze lokalizuje piłkę, ma dobre ręce, radzi sobie z nim i ma trochę fizyczności. I kochamy rodowód – jego tata domagał się szacunku, kiedy grał jako obrońca dla Steelers.

Joey Porter Jr. może być z Penn State – plus jeden lub dwa dodatkowe typy draftu – warto się wstrzymać. (Trevor Roskowski / USA Today)

Druga runda, wybierz 38

Emanuel Forbes, CB, stan Mississippi | Will McDonald IV, Edge, Iowa

trzcinowy: Forbes ma tylko 6 stóp i 166 funtów, ale nadal ma imponujący wygląd fizyczny i wykazał potencjał, by być czynnikiem przez całą grę. Chociaż musi przybrać na wadze i stać się silniejszy, opuścił tylko jeden mecz z powodu kontuzji w swojej karierze. Będzie pierwszym zawodnikiem Raiders i może rozwinąć się w dynamicznego rozgrywającego, którego liceum brakowało od lat.

READ  Daniel Snyder rozważa „potencjalne transakcje” przywódców Waszyngtonu

bulgotać: McDonald to szybka gra, która może pomóc Raiders w tym sezonie, nie wspominając już o przyszłym roku, kiedy Jones odejdzie. Jest trochę niewymiarowy, mierzy 6 stóp i 4 cale i waży 239 funtów, ale ma trochę siły i gra na dystansie większym niż jego rozmiar. Oprócz swojej siły wybuchowej McDonald ma długie ramiona, świetną równowagę i elegancki ruch obrotowy. Trudno znaleźć dobre podania. Tutaj jesteś.

Trzecia runda, wybierz 65

Sam LaPorta, TE, Iowa | Tucker Craft, TE, South Dakota Avenue

trzcinowy: LaPorta jest solidnie zbudowany, waży 6-3, 245 funtów i chociaż nie jest w niczym wyjątkowy, dobrze radzi sobie w kilku obszarach: bieg uliczny, ręka ręczna, szybkość, atletyzm i umiejętność sprintu po trzymaniu i blokowaniu. Może ustawić się jako tradycyjny O-handed tight end lub na tylnym polu, a także podzielić się jako odbierający. sarkastycznie, Atletyczny Porównaj przewodnik LaPorta Dane’a Bruglera z Austinem Hooperem, którego Raiders podpisali poza sezonem. Hooper, Laporta i OJ Howard zapewnią Raiders solidny turniej tight endgame w tym sezonie. A Laporta stanie się inicjatorem do 2024 roku.

bulgotać: Hooper jest w porządku, ale jak wspomniano w wąskim zestawieniu, kto potrzebuje dwóch Hooperów? Kraft jest dobrym blokującym i fizycznym odbiorcą, który może blokować obrońców w czerwonej strefie i używać swoich miękkich rąk i niesamowitej zdolności do pokonywania przyłożeń. Oprócz bycia uderzającym blokującym, Kraft może ustawiać się w linii, na zewnątrz i w slocie. Jest trochę surowy i skorzystał ze swoich atletycznych zdolności podczas konferencji Missouri Valley, dlatego będzie czwartym lub piątym w drafcie.

Głębiej

Najeźdźcy dobiorą ciasną końcówkę — oto ich najlepszy wybór na każdą rundę

Runda 3, wybierz 70

Keanu Benton, DL, Wisconsin

Benton nie wyróżniał się zbytnio jako zawodnik w college’u, ale był rewelacyjnym obrońcą i pokazał, że może być kompletnym graczem z 4 1/2 workami w swoim ostatnim sezonie. Chociaż jest solidnym wślizgiem na nos, ma tempo, szybkie ruchy i inteligencję, aby być skutecznym z każdego ustawienia na wewnętrznej linii obrony. Może walczyć o rolę juniora jako junior.

Keanu Benton z Wisconsin jest odważnym bocznym obrońcą z znakami, które może błyskać jako rzucający podaniami. (Jeff Hansch / USA Today)

Trzecia runda, wybierz 80

Diane Henley, LB, stan Waszyngton

Henley jest mniejszy, mierzy 6 stóp i waży 225 funtów, ale nie można tego stwierdzić na podstawie jego wpływu jako biegnącego do tyłu i pędzącego podającego. Ale to, czym Henley naprawdę się wyróżnia, to zasięg podania. Poprzednie zabezpieczenie można zainstalować z biegami wstecznymi, ciasnymi końcami, a nawet odbiornikami. Prawdopodobnie podąża za Divine Deablo i Robertem Spillane’em w rotacji linebackerów Raiders, ale może rywalizować z Luke’iem Mastersonem o typy jako debiutant i ma tę zaletę, że w przyszłości zostanie kiepskim graczem rozpoczynającym.

READ  Przewidywane składy, wiadomości o drużynie, najlepsza jedenastka

Runda 3, wybierz 100

Geyer Brown, S, Pensylwania

Brown nie wypadł dobrze w kombajnie, ale to nie powinno negować tego, co postawił sobie na poprzeczce w college’u. Dwuletni starter jest pewnym prowadzącym, ma umiejętności krycia pasujące do biegaczy, ciasnych końcówek i odbiorników, był używany jako darmowe zabezpieczenie, mocne zabezpieczenie i zabezpieczenie boksu, grając zarówno w jednym uderzeniu, jak iw dwóch wędrówkach systemów bezpieczeństwa i jest biegły w pokryciu człowieka i strefy. Mógłby wywrzeć dużą presję na Tre’von Moehrig jako debiutant i ma przyszłą kombinację.

Runda 4, wybierz 109

Corey Trace Jr., CB, Purdue | Jake Haner, QB, stan Fresno

trzcinowy: W przeciwieństwie do Forbesa, Trice ma rozmiar 6-3, 206 funtów. Jest atletyczny, ma wystarczającą szybkość i sprawność fizyczną w kryciu i przeciw bieganiu. Istnieją obawy co do jego stanu zdrowia – w 2021 roku zerwał więzadło krzyżowe przednie – ale zaczynał z plusem jako zewnętrzny obrońca.

bulgotać: Raiders pozbyli się Dereka Carra po dziewięciu latach, ale dodali kolejny zespół Fresno State w Hanner. Był starterem przez trzy lata, dokładny i miał trochę charakteru. Haener miał do czynienia z porównaniami do Brocka Purdy’ego przez cały proces draftu, ale trzeciego dnia draftu nie będzie musiał długo czekać, aby usłyszeć jego nazwisko.

Runda 5, wybierz 141

Haner | Garrett Williams, CB, Syrakuzy

trzcinowy: Haenerowi brakuje idealnego rozmiaru, ale trener McDaniels powiedział, że nie uważa tego za warunek wstępny, gdy omawia się w grupie młodzieńca o podobnej wielkości. Jednak zawsze będzie musiał próbować to zrekompensować swoją mentalną gotowością i prawdopodobnie nigdy nie będzie kimś więcej niż rezerwowym lub natychmiastowym starterem. Ale w piątej rundzie jest w porządku.

bulgotać: Williams przerwał sezon 2022 z powodu zerwania ACL. To jedyny powód, dla którego wciąż jest na szachownicy, którą Williams może pokryć 5-metrowy i 10-metrowy – ma dobre umiejętności w piłce i stopach – a także wykonuje wślizgi przeciwko biegowi.

READ  Magnus Carlsen nie obroni tytułu mistrza świata

Piąta runda, wybierz 144

Brayden Daniels, OL, Utah

Daniels stawia na wszechstronność: miał 17 punktów na lewym obrońcy, 14 na lewym ataku i 12 na prawym ataku. Brakuje mu idealnego sprzętu o wadze 6-3, 294 funtów, ale mógłby być użytecznym rezerwowym, który mógłby być nieco bardziej ostrożny w przyszłości.

Braeden Daniels z Utah jest biegły w graniu w ataku lub obronie w NFL. (James Snook / USA Today)

Runda 5, wybierz 174

Carl Brooks, DL, Bowling Green

Tafur chciał, aby Brooks był na 144, ale tym razem Reidowi udało się przekonać go, by był cierpliwy. Brooks był jednym z najlepszych defensywnych graczy w college’u w zeszłym sezonie z 50 wślizgami, 18 TFL i 10 workami. W college’u grał głównie jako szturmowiec, ale 6-3, 296-funtowy zawodnik pracował również w hali i może pełnić obie role na wielu frontach obronnych Raiders. Szydź, jeśli chcesz iść do Brooks School, będzie wymagał od ciebie szacunku.

Runda 6, wybierz 204

McClendon Curtis, OL, Chattanooga

Curtis ma kilka interesujących atrybutów fizycznych jako ofensywny liniowy o wadze 6-5, 324 funtów z długimi rękami, ale jest surowy i musi znać pozycję. Spędził większość swojego czasu w college’u na prawej obronie, ale w zeszłym roku miał siedem startów na lewym ataku – i czeka go całkiem konkurencyjny skok. Jest potencjalnym rekrutem i ukrywającym się i mógłby być wymagającym pionierem, gdyby zmaksymalizował swój potencjał.

Głębiej

Las Vegas Raiders 2023 NFL Draft duża tablica 3.0: 50 najlepszych perspektyw na rundy 1-3

Runda 6, wybierz 214

Trey Tucker, WR, Cincinnati

Raiders mają już 10 odbiorników na liście, ale jedyną osobą, która kiedykolwiek przebiegła poniżej 4,4 sekundy na 40 jardów, jest 30-letni Phillip Dorsett. Tucker przebiegł 4,37 sekundy na 40 jardów w swoim profesjonalnym dniu i był produktywnym odbiorcą automatów w college’u. Ma tylko 5-8 i 182 funty, więc nie oferuje dużej wszechstronności, ale może rotować jako rezerwowy za Hunterem Renfrowem i potencjalnie służyć jako powracający z kopnięcia i punktowy w specjalnych zespołach.

Runda 7, wybierz 220

Arkon Busch, CB, Cincinnati

Powinno to być już oczywiste, ale zwiększenie pokoju w tylnym rogu jest priorytetem. Bosh jest drobnym 5-11, 187-funtowym obrońcą, ale ma waleczność zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz, prędkość doskoku na 40 jardów w 4,42 sekundy oraz mnóstwo doświadczenia i produkcji piłki w swoim życiorysie z 32 odbiciami podań i dziewięcioma przechwytami w ciągu pięciu sezonów .

Runda 7, wybierz 231

Tyler Lacey, Edge, stan Oklahoma

Lacy ma prawdziwą budowę obręczy 3-4 i waży 6-4, 279 funtów i odniosła sukces pracując jako biegaczka i jeep w college’u. Często obracał się w środku, ale będzie musiał trochę przyspieszyć, aby odnosić stałe sukcesy przeciwko strażnikom i centrom na wyższym poziomie.

(Górne zdjęcie autorstwa Nolana Smitha: Brett Davis/Associated Press)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *