Rams Points vs. Bills: Josh Allen rzuca trzy punkty, biegnie na jeden, gdy Buffalo dominuje w drugiej połowie

Buffalo Bills weszli do sezonu jako faworyt do Super Bowl i sprostali temu szumowi o mistrzostwo, wygrywając 31-10 z Los Angeles Rams na stadionie SoFi w NFL Kickoff Game w czwartek. Buffalo pokonał cztery straty i zdobył 31 punktów w imponującym występie, kontrolując grę w drugiej połowie, aby wyeliminować Los Angeles.

Josh Allen ukończył 26 z 31 na 297 jardów z trzema przyłożeniami i dwoma przechwytami w zwycięstwie, a także pędził na 56 jardów na 10 trybunach i dwóch przyłożeniach. Przyłożenie z czterech jardów na trzecim miejscu i bramka z serii czterech jardów na początku czwartej kwarty dały Allenowi solidną przewagę 24-10, co dało im szansę na zwycięstwo.

Przyłożenie było numerem 32 w karierze Allena, łącząc go z Franem Tarkintonem, Cordellem Stewartem i Terrym Bradshawem na 14 miejscu w historii NFL. Allen rozegrał swój siódmy mecz z trzema podaniami przyziemienia i szybkim przyłożeniem, co dało mu jedynego w historii NFL zdobywcę trzeciego miejsca w tej klasie (Drew Bryce ma dziewięć, a Tom Brady osiem).

Obrona Billsa zmusiła do trzech strat (wszystkie przejęcia) i miała siedem straceń w nocy, co dało Baranom tylko 3,7 na mecz. Stefon Diggs złapał przyłożenie Allena z 53 jardów w czwartej kwarcie, aby podnieść Buffalo 31-10, kończąc noc, w której zakończył osiem chwytów na 122 jardy z przyłożeniem.

Cooper Kupp miał solidną noc w nieprzystosowaniu do baranów, kończąc 13 chwytów na 128 jardów i przyłożenia. Matthew Stafford zakończył przegraną trzema przejęciami (jego drugi mecz z trzema przechwytami z Baranami) i zakończył 29 z 41 na 240 jardów z jednym przyłożeniem i trzema przechwytami.

Trener Rams, Sean McVeigh, po raz pierwszy w swojej karierze spadł poniżej .500 w sezonie. W otwarciu sezonu spadł do 5-1.

Dlaczego rachunek wygrał?

Bills nie byli idealni w czwartek wieczorem, ale zdecydowanie byli lepsi od mistrzów Super Bowl. Obrona Buffalo była bardzo imponująca – od szybkich podań po ogólną grę w liceum. Ale tym, co wyróżniało się równie dobrze, była sztuka Allena.

READ  Wynik Patriots vs. Jets: aktualizacje na żywo, statystyki gier, najciekawsze momenty i analiza gier w 11. tygodniu

Franczyza Bills QB ukończyła 26 z 31 podań na 297 jardów, trzy przyłożenia i dwa przechwyty. Pierwsze przechwycenie nie było jego winą, Isaiah McKenzie prawie podał piłkę obrońcy, ale drugi był strzałem. Ale przez 99% gry Allen był świetny. Rozłożył piłkę wokół siedmiu różnych odbiorców i czuł, że zawsze był z przodu, gdzie byłaby otwarta opcja. Allen miał tylko jeden „niekompletny” wynik w pierwszej połowie, pokonując 17 z 20 na 153 jardy, jedno przyłożenie i dwa typy.

NBC zauważył, że Allen uderzał piłkę w 2,2 sekundy za każdy spadek wchodzący w czwartą kwartę — powyżej średniej. Wydawało się, że wygodnie jest polegać na swoich odbiornikach, które dostarczają gry w mieszkaniu i czekając w kieszeni na rozwój boiska.

Wszyscy prawdopodobnie zgodziliby się, że Allen jest supergwiazdą, ale czwartkowa noc właśnie opiera się na fakcie, że jest jednym z najlepszych rozgrywających w NFL i pokazuje, dlaczego Bills są faworytami do podniesienia Pucharu Lombardi pod koniec roku.

Dlaczego barany przegrały?

Jest wiele winy za poruszanie się po Los Angeles. Galen Ramsey miał ciężką noc, Stafford spudłował kilka rzutów, a Allen Robinson wcale nie był częścią ataku. Ale jedyną rzeczą, która utrudniała życie Baranom jako całości, była linia ofensywna.

Los Angeles zastępuje juniorów na froncie ofensywnym w tym sezonie i to zdecydowanie pokazało. Stafford został zwolniony sześć razy za stratę zaledwie 43 jardów w pierwszych trzech kwartach. Według Associated Press,Te sześć worków to najwięcej Baranów, na jakie zezwalali w każdej grze pod rządami Seana McVeigha. Stafford został ponownie zwolniony w ostatnim klipie.

Podczas gdy ofensywna gra liniowa wpłynęła na Stafforda, zaszkodziła również wyglądowi L.A. The Rams rzucili się na łącznie 52 jardy na 18 koncertach, średnio 2,9 jarda na przeniesienie.

READ  Agent mówi, że Instagram Live Damiana Lillarda to „tylko przypadek” z piosenką Willa Smitha z Miami

punkt zwrotny

Mając 14 punktów na początku czwartej kwarty, Barany musiały coś zdobyć. Zamiast tego Stafford rzucił swoje drugie przechwycenie tej nocy.

Po zaledwie trzech meczach Allen znalazł Diggsa biegnącego prawą stroną boiska do przyłożenia 53 jardów, zwiększając przewagę Buffalo do 21 punktów.

zagrać w grę

To był albo moment, w którym podskoczyłeś z radości, albo poczułeś, że żołądek ci zapada. Upuszczając 21 punktów po przechwyceniu Rams i wylądowaniu Billsa, Stafford rzucił swoje trzecie przechwycenie tego wieczoru – świetną grę Boogie Bashama.

Sztywne ramię Josha Allena

Jako defensywny obrońca musi być ciężko pokonać wysokiego, atletycznego pomocnika, takiego jak Allen, na otwartym polu. Nick Scott z pierwszej ręki stwierdził, że nie było to przyjemne doświadczenie, ponieważ znalazł się na niewłaściwym końcu ramienia szpuli reflektorów rozgrywającego Billsa.

Co dalej

Bills wracają do Buffalo na kolejny punkt kulminacyjny, gdzie w następny poniedziałek wieczorem będą gościć Tennessee Titans. Jeśli chodzi o Barany, zostaną w domu i będą gościć Marcusa Mariotę i Atlanta Falcons w najbliższą niedzielę po południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *