Raport: Dyrektor generalny Ubisoft przeprasza pracowników za komentarze dotyczące „piłki w sądzie”.

Ubisoft stoi w obliczu burzliwych sytuacji finansowych i wewnętrznych, a dyrektor generalny Yves Guillemot musiał liczyć się z ostatnimi komentarzami, które wygłosił, i zrzucić winę na personel.

Po anulowaniu trzech niezapowiedzianych gier i przesunięciu daty premiery Skull and Bones po raz szósty, Guillemot powiedział personelowi „Piłka jest po twojej stronie”, aby pomóc firmie o wartości 3 miliardów dolarów wrócić na właściwe tory.

Zmiany w Ubisoft wymieniły „główne wyzwania” w branży, słabe wyniki Mario + Rabbids: Sparks of Hope i Just Dance 2023 oraz zbliżającą się „restrukturyzację” wydawcy. Środa, Nowy raport od Kotaku Ujawniła, że ​​Ubisoft przeprowadził w całej firmie sesję pytań i odpowiedzi, aby odnieść się do wiadomości o restrukturyzacji. Tam prezes przeprosił za swoje wcześniejsze wypowiedzi.

„Słyszałem twoje uwagi i przykro mi, że zostało to odebrane w ten sposób” – powiedział Guillemot, zgodnie z obecnymi źródłami. „Kiedy mówię„ piłka jest po twojej stronie ”, aby dostarczyć naszą drużynę na czas i na oczekiwanym poziomie jakości, chciałem przekazać myśl, że bardziej niż kiedykolwiek potrzebuję twojego talentu i energii, aby to się stało. podróż zespołowa, która oczywiście zaczyna się ode mnie i zespołu kierowniczego, aby stworzyć warunki dla nas wszystkich, aby wspólnie odnieść sukces”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.