Raport: Kaprizowowi dwukrotnie odmówiono wjazdu do Stanów Zjednoczonych

Minnesota Dzikie prosto Cyryl Kaprizow Według doniesień dwukrotnie odmówiono mu niedawno wjazdu do Stanów Zjednoczonych Michael Russo z Athletic.

Rosyjska gwiazda podobno próbowała wjechać do Stanów Zjednoczonych z Dubaju, ale została odrzucona. Później próbował przepłynąć ocean przez wyspy karaibskie, ale nie został wpuszczony. Następnie Kaprizow wrócił do Rosji.

były sportowiec wspomniany Że kilku europejskich graczy wzięło udział w sezonie NHL 2021-22 bez wiz pracowniczych po tym, jak liga wynegocjowała z rządem USA wyjątki z powodu pandemii COVID-19.

Wcześniej w tym tygodniu dyrektor generalny Bill Guerin obalić Poinformuj, że Kaprizov wrócił do Stanów Zjednoczonych po Philadelphia Flyers Iwan Fedotow byłem Powiedziało Zatrzymany w Rosji pod zarzutem rezygnacji ze służby wojskowej.

Kaprizov radzi sobie dobrze i przebywa z przyjaciółmi i rodziną w Rosji, powiedział Gerin, dodając, że zespół stara się dowiedzieć więcej o jego sytuacji.

Agent Fedotowa, J.P. Barry, Powiedział Bramkarz znajduje się w odległej bazie wojskowej w północnej Rosji.

Komisarz NHL Gary Pittman milczał na temat sytuacji, ponieważ napięcia między Stanami Zjednoczonymi a Rosją nasilają się wraz z trwającym konfliktem na Ukrainie.

„Nie chcę mówić niczego, co mogłoby zostać źle zrozumiane lub wywołać stan zapalny w delikatnym otoczeniu” – powiedział Bateman dziennikarzom przed projektem NHL 2022 w czwartek. sportowiec.

Dodał: „Może nie mamy pełnej historii o tym, co się dzieje w odniesieniu do relacji każdego gracza w Rosji w odniesieniu do rządu i musimy szanować proces w zakresie tego, co się dzieje”.

Kaprizov, lat 25, prowadził The Wild z 108 punktami w 81 meczach w latach 2021-22.

READ  Baker Mayfield mówi o zbliżającym się rozwodzie z Brownem: „Czuję się lekceważony”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.