Raport kontuzji Patriotów: Nelson Agulor i Jonathan Jones wykluczyli Browna

Patrioci z Nowej Anglii zaktualizowali swój raport o kontuzjach w tygodniu 6 Niedzielny mecz w drodze Przeciwko Cleveland Browns, co nie jest pozytywne.

drużyna ogłoszono w sobotę po południu Szeroki odbiornik Nelson Agulor (ścięgno podkolanowe) i Jonathan Jones (kostka) zostały obniżone na zewnątrz.

obaj gracze Jest wymieniony jako wątpliwy W raporcie kontuzji w piątek.

Patrioci mówią: Czy Patrioci powinni spieszyć się, by odzyskać Maca Jonesa? Duży brązowy podgląd | słuchaj i subskrybuj | Oglądaj na YouTube

Agholor grał w każdym z pierwszych pięciu meczów Patriotów w tym sezonie, zdobywając 14 przyjęć na 225 jardów i przyłożenia, a także kilka ruchów.

Jones zagrał także w swoich pierwszych pięciu meczach i okazał się jednym z najważniejszych graczy defensywnych w drużynie. Zdobył łącznie 19 odbiorów dwoma wymuszonymi podaniami, jednym przechwytem i trzema defensywnymi podaniami. ja również otrzymałem Bardzo wysoki poziom krycia Od Pro Football Focus.

Ciekawą notatką z aktualizacji kontuzji Patriotów był brak rozgrywającego Mac Jones. Nie został zdegradowany zewnętrznie i nadal jest kwestionowany. Oznacza to, że wciąż jest szansa, że ​​wystartuje w środku po przeoczeniu dwóch poprzednich meczów z kontuzją kostki.

Początek Patriots Browns zaplanowano na niedzielę o godzinie 13:00 czasu wschodniego.

READ  Dogonienie INT JC Jackson zbliża się do znaku franczyzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.