Raport szeryfa mówi, że Jeremy Renner został zmiażdżony przez pług śnieżny, gdy próbował uratować swojego siostrzeńca przed kontuzjąCNN

aktor Jeremiego Rennera Zgodnie z raportem biura szeryfa Nevady, próbował powstrzymać swój traktor do odśnieżania przed ześlizgnięciem się i uderzeniem w swojego siostrzeńca, kiedy został wciągnięty pod samochód i zmiażdżony przez samochód w Nowy Rok.

Hamulec postojowy nie był zaciągnięty i mógł zatrzymać samochód na zaśnieżonej drodze, ponieważ zaczął się ślizgać na boki 52 lata Gwiazda filmowa Avengers użyła go do wyciągnięcia ciężarówki swojego siostrzeńca ze śniegu, zgodnie z raportem biura szeryfa hrabstwa Washoe, złożonym w piątek.

Konkluzja raportu, uzyskana przez CNN we wtorek na podstawie publicznej prośby o rejestrację, brzmi: „Kostkarka do lodu Pistenbully zaczęła się ślizgać, powodując, że Renner opuścił pojazd bez zaciągnięcia hamulca awaryjnego”.

„Chociaż Pistenbully miał pewne problemy mechaniczne, na podstawie naszej kontroli mechanicznej uważa się, że hamulec postojowy uniemożliwiłby Pistenbully poruszanie się do przodu. Kiedy Renner próbował zatrzymać lub obrócić Pistenbully, aby uniknąć obrażeń (jego siostrzeńca), został wciągnięty pod samochód zza toru i przejechać”.

Kontrolka hamulca w kabinie Snowcata nie działała, a „problemy mechaniczne mogły być przyczyną tego wypadku” – czytamy w raporcie.

Z raportu wynika, że ​​siostrzeniec był w stanie pomóc Rennerowi do czasu przybycia pomocy. Renner został przetransportowany samolotem do szpitala, gdzie przebywał ponad dwa tygodnie, przeszedł co najmniej dwie operacje i był leczony na oddziale intensywnej terapii.

W raporcie stwierdzono, że nie wierzy, że słabość była czynnikiem powodującym wypadek. CNN skontaktowało się z przedstawicielami Rennera w celu uzyskania komentarza.

Wypadek zaczął się w Nowy Rok, kiedy Renner wyciągnął ciężarówkę swojego siostrzeńca z podjazdu aktora po tym, jak utknęła w śniegu, powiedział śledczym 5 stycznia, kiedy był hospitalizowany, zgodnie z raportem z wypadku.

Po wyciągnięciu ciężarówki na ulicę pług śnieżny „zaczął ślizgać się na boki”, a następnie „zaczął staczać się w dół” – powiedział Renner. W tym momencie Renner zeskoczył ze śnieżnego kota, powiedział śledczym.

„Gdy tylko oddalił się od Pistenbully, zdał sobie sprawę, że zmierza prosto do (swojego siostrzeńca)” – czytamy w raporcie. „Bał się, że Bestenbeamer uderzy[jego siostrzeńca]więc postanowił spróbować zatrzymać lub odwrócić Bestenbeamera”.

Aby wejść do kabiny pługa śnieżnego, Renner musiał wspiąć się na swoją ruchomą gąsienicę i został „natychmiast ściągnięty z lewej bocznej gąsienicy” – czytamy w raporcie.

Renner został „całkowicie zmiażdżony przez duży (pojazdowy) ratrak” i miał „(ekstremalne) problemy z oddychaniem”, z „prawą stroną klatki piersiowej… zapadł się – roztrzaskana górna część tułowia” Dziennik połączeń 911 Uzyskane przez CNN.

„Pistenbully odwrócił się od niego i pojechał dalej drogą” – czytamy w raporcie. „Leżał na ziemi i skupiał się na oddychaniu, podczas gdy (jego siostrzeniec i inni) pomagali mu, dopóki personel medyczny nie przybył na miejsce”.

Powiedział, że Renner, który gra superbohatera Hawkeye’a w filmie Marvela i programie telewizyjnym „Universe”, złamał w wypadku ponad 30 kości.

Opublikuj zdjęcie na Instagram W zeszłym tygodniu z podpisem: „Poranne treningi Wszystkie postanowienia zmieniły się w ten bardzo nowy rok…. Tragedia doprowadziła do całej mojej rodziny i szybko skupiłem się na zjednoczeniu miłości dającej się zastosować ❤️ Chcę podziękować wszystkim za ich wiadomości i myśli dla mojej rodziny i mnie… Tyle miłości i uznania dla was wszystkich. Te 30 złamanych kości zrośnie się i wzmocni, tak jak pogłębi się miłość i więź z rodziną i przyjaciółmi. Miłość i błogosławieństwa dla was wszystkich.”

READ  Cardi B w sześciu torebkach Chanel i romantyczna prezentacja kwiatów przez męża offsetowego

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *