Raport: WWE vs. Tony Khan ponownie się wypowiedzieli

jeden z wielkie historie W tym tygodniu w pro wrestlingu było łeb w łeb Oceny bitewne między AEW dynamit i NXT w telewizji we wtorek wieczorem. Jeśli tego rodzaju historia drażni cię z winnych przyjemności, z przyjemnością dowiesz się, że WWE i Tony Khan również idą na randkę pay-per-view.

Tony Khan jest właścicielem Ring of Honor i tej firmy Ostatnia bitwa Pay-per-view zaplanowano na 10 grudnia z University of Texas w Arlington. Dlatego jest to szczególnie interesujące, wynika z relacji z walczący, talent NXT powiedział, że 10 grudnia to data NXT Premium Live Event (PLE). Ponadto to wydarzenie może być powiązane z „Termin NXT„Marka, o przejęcie niedawno ubiegało się WWE.

Ostatnia bitwa Specjalna godzina rozpoczęcia to godzina szesnasta czasu wschodniego, ponieważ tego wieczoru zaplanowano UFC 282. Może to oznaczać, że PLE NXT 10 grudnia technicznie nie odbędzie się z ROH, zakładając, że rozpocznie się o godzinie 20:00 ET, jak większość PLE. Niezależnie od tego, Tony Khan być może będzie musiał zagłębić się w listę AEW, aby przesłać plik Ostatnia bitwa Karta, aby spróbować złagodzić obrażenia lub kontratak.

Czy oczywista decyzja WWE, aby zagrać w NXT PLE 10 grudnia, jest próbą obniżenia wskaźnika zakupów ROH Ostatnia bitwa? A może to tylko zbieg okoliczności w harmonogramie? Pozwolę wam omówić tę dyskusję w komentarzach poniżej, Cagesiders.

READ  Kurt Angle mówi, że Hulk Hogan „nie czuje dolnej części ciała” po kolejnej operacji pleców

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *