Red Sox promuje Jarrena Duran

9:35: Chociaż awans Dorana może nadal oznaczać znaczne skrócenie czasu gry Jackie Bradleya Jr – i prawdopodobnie koniec jego pobytu w Bostonie – wydaje się, że czynnikiem przyspieszającym powrót Dorana do wielkiego biznesu nie jest ofensywna ofensywa Bradleya, ale potencjalny COVID Kiki -19 infekcja. Według zaktualizowanej wersji tej samej historii, Speier poinformował, że początkowe testy Hernándeza dały wynik negatywny, ale nadal wykazywał objawy wskazujące na możliwą infekcję.

Oczekuje się, że Hernandez pozostanie poza zespołem, dopóki jego objawy nie ustąpią, a personel medyczny Red Sox będzie przekonany, że nie jest on nosicielem wirusa COVID. Gracze mogą zostać poddani COVID-19 IL bez pozytywnego testu, pod warunkiem, że wykazują objawy lub zostali narażeni na działanie wirusa. Ponieważ nie ma minimalnego czasu trwania COVID-19 IL, Hernandez może wrócić, gdy poczuje się lepiej i zostanie potwierdzony, że wirus nie jest pozytywny.

9:23 rano: Po nieudanej próbie dotrzymania kroku Yankees, Rays i Blue Jays w pierwszym plus miesiącu sezonu 2022, Red Sox może przygotowywać się do zmiany sytuacji. Powołując się na nienazwane źródłaAlex Speer z Boston Globe donosi o tym graczu Garen Duran Dołączy do klubu wielkiej ligi na Fenway Park w dzisiejszym meczu otwarcia przeciwko White Sox. Odpowiedni ruch nie jest jeszcze znany.

Byłby to drugi przedsmak Majors Majors Dorana, który zaliczył skromne potrójne 0,241/0,241/0,336 w 112 meczach Wielkiej Ligi w 2021 roku. W 63 meczach ligowych osiągnął .370/.460/.574 startów. – Worcester jednak zespół Sox ma nadzieję, że będzie w stanie wzmocnić ofensywę, która obecnie zajmuje 27. miejsce (tuż przed Oakland, Kansas City i Cincinnati) z zespołem wRC+82.

Nawet jeśli nadal będą grać w tym samym składzie, wierni z Bostonu mogą prawdopodobnie spodziewać się pewnej ofensywnej poprawy po odbiciu w środku pola. Cztery regularne Sox – Historia TrevoraI Alex VerdugoI Kiki HernandezI Christian Vasquez Mają historię celowej produkcji i nie są wystarczająco dorośli, aby wyjaśnić znaczną regresję. Zbieg recesji jest z pewnością w nieodpowiednim czasie, ale nie ma powodu, by się spodziewać Alex Korraa Chaim Bloom i Brian O’Halloran zrobili wszystko poza obserwowaniem i czekaniem, aż czwórka z tej czwórki wyskoczy ze śpiączki na początku sezonu.

READ  Według raportu wolny agent S Taylor Rapp dołącza do Bills na sezon 2023

Jest mało prawdopodobne, że nadal będziesz widzieć ich nazwiska na kartach oddziału Cory, ponieważ są pierwszymi głównymi graczami Bobby Dalbeck (Która jest pod presją potencjalnego 22-latka Triston Casas) i odbijający Jackie Bradley Jr., co może nastąpić już dziś wieczorem. Po ośmiu produktywnych latach w Bostonie (wliczając w to osiągnięcie ALCS MVP i tytuł mistrza świata w 2018 r.), produkcja Bradleya zaczyna się rozpadać. Po podpisaniu dwuletniej umowy o wartości 24 mln USD Z Browarami przed sezonem 2021. W handlu (zgodnie z oczekiwaniami) David Hamilton I Alex Pinella) Powrót do Bostonu gracz defensywny Łowca Renfro Przed tym sezonem się zakończył, ale jego liczby prawie nie odbiły. W 508 występach na płytach między Milwaukee i Bostonem, 32-letni Bradley zarobił marne cięcie 0,166/0,239/0,261, wliczając w to tegoroczną produkcję 0,181/.253/.264; W ciągu ostatnich ośmiu sezonów uciął znacznie więcej niż 0,239/0,321/0,412. Tego oczywiście nie spodziewałby się zespół z aspiracjami do mistrzostwa od zwykłego zespołu, nawet jeśli miałby zapewniać niezmiennie wysoką jakość obrony na dziwacznym Fenway Park.

Ponieważ odpowiedni ruch nie jest jeszcze znany, nie jest jasne, czy odwołanie Dorana oznacza koniec kadencji Bradleya w Bostonie. Gdyby Soxowie postanowili rozstać się ze swoim ukochanym obrońcą, nadal mieliby szansę na około 8 milionów dolarów pozostałych z jego 9,5 miliona dolarów pensji w 2022 roku, oprócz całkowitego wykupu za 8 milionów dolarów za jego wzajemną opcję w 2023 roku. również zdecydować się na wysłanie rzadko używanej rezerwy Franchi Cordero (kto ma dostępną opcję) lub jeden z czternastu strzelców znajdujących się obecnie w jego aktywnym składzie rezydencji. Niezależnie od tego, co ten ruch oznacza dla przyszłości Bradleya, fani Sox prawdopodobnie spodziewają się przynajmniej niewielkiego wzrostu produkcji outdoorowej – tylko bez znajomej twarzy w składzie.

READ  Głosowanie za usunięciem Dana Snydera może zmienić wyniki śledztwa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *