Reebok wprowadza kolekcję dostępnych trampek

Nike nie jest jedyną firmą sneakersową, o której myślisz Dostępna konstrukcja butów. Reebok ogłosił, że to Współpraca z Zappos Wprowadzenie na rynek pierwszej kolekcji butów dostosowujących się pod nazwą Fit to Fit. W zestawie dwa trampki przeznaczone do łatwego wchodzenia i wychodzenia dla osób niepełnosprawnych.

Buty zostały zaprojektowane we współpracy z Adaptacyjne Zappos Segment witryn e-commerce, który służy jako centrum handlowe dostępnego obuwia, odzieży i akcesoriów. 90 TR . Parafit Nanoflex Są to trampki z siateczkową cholewką, bocznym zamkiem i ściągaczem na pięcie. Tymczasem 65 Klub Parafitów MEMT Stylowe buty sportowe o wyjątkowo szerokim kroju 4E, z bocznym zamkiem i skórzaną cholewką. Oba buty mają gumową podeszwę zewnętrzną o wysokiej ścieralności, która zapewnia lepszą przyczepność, sznurowane zapięcie i wyjmowane wkładki ortopedyczne. Reebok twierdzi również, że buty są obniżone, aby zapewnić lepszą mobilność.

Ideą włączenia zarówno koronki, jak i zamków błyskawicznych jest to, że można zrobić sznurowadła raz, aby dopasować dopasowanie. Następnie możesz po prostu użyć suwaka do przodu, aby włożyć i wyjąć but. Zamki błyskawiczne mają również uchwyty, dzięki czemu są łatwe w użyciu. Buty są dostępne w rozmiarach unisex i można je kupić osobno lub w parach.

Buty są dostępne na stronach internetowych Reebok i Zappos w różnych kolorach i rozmiarach. Od dzisiaj możesz również dostać Olimpiady Specjalne 2022 edycje USA Od Nanoflex Parafit TR. Dla osób, które chcą kupić indywidualne buty, ta opcja będzie sprzedawana wyłącznie na Zappos, ale firmy nie podały dokładnego terminu. Tyle tylko, że będzie „wkrótce”.

Parafit Club MEMT o wartości 65 USD ma wyjątkowo szeroki krój i boczny zamek.

To nie pierwszy raz, kiedy widzieliśmy dostępne projekty sneakersów w ostatnich latach. Nike zyskało sławę w 2021 roku, kiedy się zaprezentowało Idź FlyEase, które były bezdotykowymi trampkami wyposażonymi w bistabilny zawias. Te trampki wzbudziły kontrowersje, podobnie jak tylko Nike Dostępna ograniczona liczba w sklepie. To z kolei spowodowało, że osoby niepełnosprawne nie były w stanie łatwo kupić buta, ponieważ sprzedawcy kupili go i sprzedali po wysokiej cenie.

Zobaczymy, jak Reebok radzi sobie z dostępnością. Miejmy nadzieję, że te mikroorganizmy nie niszczą społeczności, które mogłyby naprawdę skorzystać na projekcie Reeboka. Jednak obserwowanie większej liczby firm produkujących buty adaptacyjne, które przynoszą korzyści wszystkim, nadal jest zachęcającym sygnałem.

READ  Nestle, grupy tytoniowe, ostatnie firmy, które wycofują się z Rosji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.