Reżyser „Halloween Ends” reaguje na reakcję fanów, prowadzi do alternatywnego podziału akcji

Koniec Halloween Reżyser David Gordon Green odpowiedział na reakcję fanów z wynikiem 57% dla widzów na Rotten Tomatoes. Ocena „C-” od czytelników TVLine Nawet jeśli w ciągu dwóch dni pojawił się jako najczęściej oglądany film lub serial wszechczasów paw usługa transmisji.

w kinach, Koniec Halloween Otwarło się na przyzwoite 41,3 miliona dolarów, by w ten weekend spaść o ponad 80 procent.

Zapytany o negatywną opinię, Green potwierdził, że po prostu stworzył najnowszą wersję swojej własnej FilmowiecKiedy ktoś powie: „Zbuduj swój wymarzony dom na tej posiadłości z tym adresem i tymi postaciami”, każdy znajdzie coś innego, co będzie miało dla niego sens i uczyni to swoim własnym.

„Za każdy kęs luzu, dostajesz także ludzi, którzy dziękują ci za zabranie jej w nowe miejsce i utrzymywanie jej przy życiu i pełnej miłości” – kontynuował.

Greene powiedział, że podczas tworzenia najnowszej trylogii bliższej, pytanie brzmiało: „Jak sprawić, by nie był to tylko ładny, elegancki łuk we franczyzie?” , dodając: „Nigdy nie myśleliśmy o zrobieniu Laurie [Strode] i Michael [Myers] Film. Nigdy nie przyszło nam do głowy, że to musi być ostateczna bijatyka typu showdown.

Zamiast tego Green zaczął opowiadać „historię miłosną” – między wnuczką Allison Laurie (w tej roli Andy Machack) a Coreyem Cunninghamem (Rohan Campbell), psotną opiekunką do dzieci, która została następnie ostracyzmowana za śmierć dziecka, które obserwował – i robi więc zbadaj „Co może stworzyć psychopatę, bez konieczności zagłębiania się w psychologiczną historię Michaela Myersa”.

Zielony ujawnił również, że oprócz korzystania z tej samej niebieskiej linii kredytowej, co Halloween 3: Pora Czarownicywczesny projekt miał bardziej bezpośredni ukłon w stronę pierwszego od dziesięcioleci wyjścia marki.

„Napisałem zakończenie, którego nigdy nie kręciliśmy, a dzieje się to w fabryce Silver Shamrock, gdzie wypluwa maski czarownic i szkieletów oraz latarnie… a potem zaczyna wypluwać maski Michaela Myersa”, powiedział Green Shark, „ale pod koniec dnia pomyślałem, że to tylko przysługa. Dla fanów ludzi, którzy wiedzą, czym jest Silver Shamrock.

READ  Acharya daje Tollywood wielką lekcję

Co myślałeś Koniec HalloweenA jak to widziałeś?


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *