Rob Gronkowski ogłasza przejście na emeryturę – ProFootballTalk

Obrazy Getty

Rob Gronkowski odszedł na emeryturę przed sezonem 2019, ale wraca w 2020 r. Tom Brady do pirata. Może i ciasny koniec powrócił, biorąc pod uwagę, że ma tylko 33 lata, ale Gronkowski ogłosił we wtorek, że odchodzi na emeryturę.

Pożegnał się z długim postem na Instagramie.

„Na studiach poproszono mnie o napisanie o tym wymarzona okazja do pracy Za czym chciałem podążać i gdzie będzie to miejsce” – napisał Gronkowski – „Za każdym razem, kiedy musiałem pisać o swojej przyszłości, bez względu na wszystko, wybierałem bycie zawodowym piłkarzem. Do tego zadania musieliśmy wybrać lokalizację. Napisałem więc, że chcę zagrać w Tampa dla Tampa Bay Buccaneers, z wielu powodów słoneczna pogoda była nr 1. Zupełnie o tym zapomniałem, aż kilka lat temu miałem okazję dołączyć do Tampa Bay Buccaneers. I powiem wam, podróż do Tampy w ciągu ostatnich dwóch lat zepsuła to, co napisałem na studiach, wielki czas. I za to chcę podziękować całej organizacji First Division Buccaneers za wspaniałą podróż i zaufać, że wrócę do gry i pomogę zbudować zespół Championship.

„Teraz wrócę do mojego domu starców, znowu odejdę z futbolu z podniesioną głową, wiedząc, że dawałem z siebie wszystko, dobre lub złe, za każdym razem, gdy wychodziłem na boisko. Przyjaźnie i relacje, które nawiązałem, przetrwają na zawsze i doceniam każdego z moich kolegów z drużyny w zespole i trenerów za to, że dali z siebie wszystko, co mieli. Od przejścia na emeryturę, powrotu do piłki nożnej i wygrania kolejnego turnieju, a teraz z powrotem do relaksu. Dziękuję wszystkim. Fani piratów, Krewe, bez was nic z tego nie jest możliwe, wszyscy przynoszą każdą grę, dziękuję za wszystko, co robisz. Pozdrowienia za to, co będzie dalej, może żeglowanie po morzach. Proszę go!!”

READ  Jared Bednar mówi, że Colorado Avalanche jest bliskie doskonałości w Lightning Burst 2

Gronkowski dobrze się bawił w sezonie, który potrwa do sezonu, chyba że jego dobry przyjaciel Brady skusi go do powrotu. Wszyscy Bucowie byli optymistyczni, że Gronkowski wróci, ale ukształtowali Waszyngton Dzieciak Oton i Minnesota Ko Kiw iść z Cam Pratt.

W ciągu ostatnich dwóch sezonów Gronkowski zarobił w zespole 9,25 mln USD i 8 mln USD. W zeszłym roku osiągnięto również milionowe zachęty. Nie wiadomo, czy obie strony w ogóle rozmawiały o pieniądzach, zanim Gronkowski podjął decyzję.

Gronkowski miał 55 podań na 802 jardy z sześcioma przyłożeniami w 2021 roku i grał w 12 meczach. W swojej karierze miał 621 przyjęć na 9286 jardów i 92 przyłożenia.

Gdyby tak było, Gronkowski prawie na pewno zostałby wprowadzony do Galerii Sław Zawodowej Piłki Nożnej w pierwszym głosowaniu po obowiązkowym pięcioletnim okresie oczekiwania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.